Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Lukašenko un Putina vienošanās izjukusi? Parādās ziņas, ka “Vagner” kaujinieki dodas atpakaļ uz Krieviju 138

Parādījušās ziņas, ka grupējuma “Vagner” kaujinieki pamet Baltkrieviju, teikts ASV Kara pētījumu institūta (ISW) ziņojumā.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
TV24
Kāpēc tas maksā 1000 eiro? “Šis ir ekskluzīvs pakalpojums, kuru cilvēki grib vairāk, nekā tas ir pieejams!”
Lasīt citas ziņas

Algotņi atgriežas Krievijā tāpēc, ka Baltkrievijas diktators Aleksandrs Lukašenko atteicies viņus finansēt, atklājot, ka Krievija nemaksās par viņu izmitināšanu Baltkrievijā.

Spekulācijas par “Vagner” grupas aiziešanu no Baltkrievijas liek domāt, ka vienošanās starp Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu un “Vagner” vadītāju Jevgēņiju Prigožinu pēc grupējuma bruņotās sacelšanās 24. jūnijā ir izjukusi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc kāda avota teiktā, algotņi veic pirmo atkāpšanās posmu – no Baltkrievijas ar autobusiem 500 līdz 600 cilvēku sastāvā dodas uz Krasnodaras apgabalu, Voroņežas un Rostovas apgabaliem, un ka otrais posms sāksies pēc 13. augusta.

Ar “Vagner” saistīts avots izteica pieņēmumu, ka algotņi varētu atstāt Baltkrieviju, jo Lukašenko atteicies finansēt grupējuma uzturēšanos Baltkrievijā, kad uzzinājis, ka Krievija nemaksās par algotņiem, kā viņš acīmredzot bija gaidījis.

Avots apgalvoja, ka neliela “Vagner” instruktoru grupa paliks Baltkrievijā, lai apmācītu Baltkrievijas spēkus.

Tomēr ISW nav novērojis vizuālas liecības par “Vagner” spēku izvešanu no Baltkrievijas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.