Foto-LETA

Pamanot netipisku braukšanas manieri, autobusa pasažieri ziņo policijai – šoferim konstatē 2,17 promiļu reibumu 37

Jēkabpilī kādam pilsētas sabiedriskā transporta autobusa šoferim policija konstatējusi 2,17 promiļu reibumu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Skaitļi, sapņi, smaržas… 10 pazīmes, ka jūsu sargeņģelis, iespējams, mēģina ar jums sazināties
Uz Zemes paliks tikai viens kontinents: zinātnieki brīdina par bīstamu nākotnes scenāriju. Kas notiks ar pasauli?
Kokteilis
Ja tev uz plaukstām ir šī retā līnija – tavā dzīvē notiks pieci liktenīgi notikumi
Lasīt citas ziņas

Vakar, 6.septembrī, ap plkst.14 policijā tika saņemta informācija par kādu Jēkabpils autobusa vadītāju, kurš pie darba pienākumu pildīšanas ķēries, iespējams, alkohola reibumā. Aizdomas iedzīvotājiem un autobusa pasažieriem radās, pamanot netipisku šofera rīcību un agresīvu braukšanas manieri.

Pasažieri drošības apsvērumu dēļ sazinājās ar pilsētas pašvaldības policiju, kas ieradās notikuma vietā un piesaistīja arī Valsts policijas spēkus. Pārbaudē atklājās, ka 1961.gadā dzimušais autobusa vadītājs ir 2,17 promiļu reibumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 262. panta. Šis pants paredz, ka par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.