LETA

Ozoliņš izlases kapteinis, Bārtulis un Pujacs – asistenti 0

Latvijas hokeja izlases kapteinis olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā būs Sandis Ozoliņš, vēsta Latvijas Hokeja federācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
TV24
Ieskicēta krievu karavīra – “briesmīgā pretekļa” – seja: “Tāds nogalina atbildīgi, tā ir slima biomasa!”
Kāpēc Putins pēkšņi izsludināja Lieldienu pamieru – vai Krievija tiešām vēlas izbeigt karu?
Lasīt citas ziņas

40 gadus vecais aizsargs bija arī Rīgas “Dinamo” kapteinis, bet šogad kļuva arī par Mitišču “Atlant” kapteini. “Ozoliņš ir īsts līderis, un tādam jābūt katrā komandā,” viņu slavēja Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans.

Kapteiņa asistenti būs aizsargi Oskars Bārtulis un Georgijs Pujacs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvija olimpisko kvalifikācijas turnīru ceturtdien sāks ar maču pret Lielbritāniju, rīt cīņa pret Kazahstānu, svētdien – Franciju. Ceļazīmi uz Sočiem iegūs tikai turnīra uzvarētāji. 

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.