Foto – Andris Eglītis

Otrdienas rītā vietām tikai +6 grādi, diena būs saulaina un mēreni silta 0

Otrdienas saullēktā daudzviet Zemgalē, Vidzemē un Latgalē gaisa temperatūra noslīdējusi līdz +6..+7 grādiem, liecina meteoroloģiskā informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Greznība bez robežām! Melānijas Trampas izsmalcinātākie tērpi, kuru cenas liks aizrauties elpai! 5
Kokteilis
Vērsis – Itālija, Strēlnieks – Austrālija. Kura valsts ir kā radīta katras zodiaka zīmes pārstāvim
Veselam
“Dīvaini! Mums tikko zvanīja Andreja ārste un teica, lai braucam pakaļ.” Slimnīcā miris vīrietis, tuvinieki dusmojas uz ārstiem
Lasīt citas ziņas

Teju visā valstī gaisa temperatūra rīta agrumā ir zem +10 grādiem, nedaudz siltāk ir lielā daļā piekrastes. Ziemeļvidzemes piekrastē vietām nav kļuvis vēsāk par +15 grādiem.

Debesis skaidras. Vietām miglas vāli. Lēns vējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Rīgā skaidrs un dzestrs rīts, gaisa temperatūra tuvu +10 grādiem, pūš viegls dienvidu vējš.

Otrdien Latvijā būs sauss un saulains laiks, parādīsies nelieli gubu mākoņi, vairāk mākoņu saradīsies valsts rietumu daļā un Rīgas apkaimē.

Pūtīs lēns vējš, galvenokārt no dienvidrietumiem. Gaisa temperatūra pēcpusdienā paaugstināsies līdz +20..+24 grādiem.

Rīgā sauli brīžiem aizsegs kāds mākonis, pūtīs lēns mainīga virziena vējš un gaisa temperatūra sasniegs +23 grādus.

Laikapstākļus nosaka anticiklona centrālā daļa. Atmosfēras spiediens 767-769 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

[meteoweather_map]

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.