Foto – LETA

DP veikusi kratīšanas Osipova un Girsa dzīvesvietās 8

Politiskā ekstrēmista Jevgēņija Osipova dzīvesvietā otrdien Drošības policija (DP) esot veikusi kratīšanu, teikts Osipova “Facebook” profilā.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

Osipovs arī norāda, ka biedrības “Russkaja Zarja” viens no līderiem Illarions Girss neatbild uz telefona zvaniem, tāpēc pieļauj, ka Girss, iespējams, ir arestēts.

Kratīšanas laikā Osipovam izņemti datori.

CITI ŠOBRĪD LASA

DP apstiprināja, ka otrdien Liepājā veikusi tiesas sankcionētas kratīšanas Girsa un Osipova deklarētajā adresē, kā arī Girsa faktiskajā dzīvesvietā.

“Šīs kratīšanas tika veiktas kriminālprocesā, kas sākts saskaņā ar Krimināllikuma 74. 1pantu par genocīda, noziegumu pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošanu, kā arī Krimināllikuma 93.pantu par valsts simbolu zaimošanu,” norāda DP.

Ņemot vērā izmeklēšanas intereses, DP no sīkākiem komentāriem pagaidām atturas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.