Tiesnesis Eduards Odiņš pērn janvārī guva smagu kājas traumu, bet nu ir gatavs atgriezties uz KHL ledus.
Tiesnesis Eduards Odiņš pērn janvārī guva smagu kājas traumu, bet nu ir gatavs atgriezties uz KHL ledus.
Foto: Twitter

Odiņš pēc sadursmes: Bija ļoti sāpīgi, ļoti. Gaidu operāciju 0

Latvijas labākais hokeja tiesnesis Eduards Odiņš pēc KHL spēles laikā Podoļskā gūtās smagās traumas atzinis, ka sāpes bijušas ļoti lielas, bet operācija vēl nav veikta.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
Kā krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

“Bija ļoti sāpīgi. Ļoti. Neko nevar padarīt,” Krievijas mediji citē Odiņu, kurš šobrīd atrodas kādā pie Maskavas klīnikā. “Viss notika acumirklī, apstākļu sakritība.”

Kā ziņots, mačā starp Podoļskas “Vitjazj” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo” Odiņam pēc kritiena pie borta uztriecās virsū hokejists, kā rezultātā tiesnesim kājas kauls lauzts divās vietās.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šobrīd stāvoklis ir apmierinošs. Iedeva pretsāpju līdzekļus, gatavojos operācijai, kurai jānotiek tuvākajā laikā,” teica Odiņš, kurš pirms nepilniem pieciem gadiem tiesājot arī satraumējās, stipri sastiepjot roku. Pagaidām nav zināms, cik ilgs būs rehabilitācijas laiks.

“Torpedo” spēlētājs Daņils Verjajevs, kā var noprast no Odiņa teiktā, neesot atvainojies, taču viņš arī pie notikušā nav vainīgs, jo tā bija cīņas epizode.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.