Numeroloģiskā prognoze 2018. gadam. Dzīvot nozīmē darboties! 3
Kāda ir gada skaitļa numeroloģiskā nozīme?
Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.
Austrumos dabā vērojamās sakarības izmanto jau gadu tūkstošiem. Tās izzinot, cilvēks labāk saprot arī sevī notiekošo. Pastāv teiciens: “Darbs māca darītāju.” To pārfrāzējot, var sacīt, ka daba māca cilvēku vai dzīve māca dzīvot. Rietumu pasaulē vairāk atzīst skolā mācīto, kas bieži vien attālina cilvēku no dabas, tādējādi padarot dzīvi sarežģītāku un pašu nelaimīgāku, taču mums pašiem ir iespējams izvēlēties, kā izmantot pieejamo informāciju.
Skolā māca, kā atpazīt vienus, desmitus, simtus, tūkstošus utt. Katrai ciparu grupai ir sava vieta un nozīme. Numeroloģijā vieni atbild par to, kādi procesi risināsies materiālajā pasaulē, citi – kāds būs psiholoģiski emocionālais noskaņojums.
2018÷2+0+1+8=11– par ko vēsta šis ciparu virknējums?
Cipars 8 numeroloģijā tiek saukts par karmas ciparu, cēloņu un seku likumsakarību ciparu, biznesa un riska (visu vai neko) ciparu. Lai kā mēs to dēvētu, tas ietver sevī mūžīgo pārmaiņas spēku un taisnīguma principu, jo atbilst teicieniem: “Ko sēsi, to pļausi”, “Kā sauc, tā atskan”, “Nedari otram to, ko pats sev negribētu”, “Kādi darbi, tāda alga” u. tml. Par to varējām pārliecināties 2008. gadā. Tā laika notikumi bija gan sekas iepriekšējo gadu alkatīgai un tuvredzīgai rīcībai, gan cēlonis turpmāko gadu ekonomiskajai krīzei.
Senāk ļaudis mēdza sacīt: “Ar Dievu uz pusēm”, tādējādi atzīstot kāda augstāka, neredzama spēka ietekmi uz notikumiem un cilvēku likteņiem. Tas arī izteica cipara 8 nozīmi – cilvēks dara, Dievs samaksā. Varbūt par to ir vērts padomāt, jo Latvijas dzimšanas gadā un datumā arī ir cipars 8 (18.11.1918.) – pagrieziena punkts, kad situācija mainās. Vai tas notiks uz labu, to parādīs laiks.
Cipars 1 simbolizē visa sākumu. Tā kā vieninieks ir ciparu rindas desmitu vietā, tad attiecas uz 10 gadu laika periodu. Tas nozīmē, ka notikumi, kas risināsies laika posmā no 2010. līdz 2019. gadam, radīs pamatu turpmākajiem notikumiem gan pasaulē, gan Latvijā. Un atkal varam ielūkoties pagātnē – 18. (būt vai nebūt) novembris 1918. (Latvijai kā brīvai valstij) gads.
Ciparu rindas simtu vietā ir 0 (nulle). Sākot ar ciparu rindas simtiem, tūkstošiem un uz augšu, notikumi attiecas uz plašāku laika posmu – simtgadi, tūkstošgadi utt., tāpēc tas vairāk vēsta par globāliem notikumiem uz zemeslodes. Tā kā simtgades ailītē ir nulle, tas simbolizē – citas – jaunas sabiedrības modeļa veidošanos, kurā būs citi uzvedības, ētikas un morāles principi. To mēs piedzīvojam tagad, jo sabiedrībā vairs nepastāv vispārpieņemtas un atzītas uzvedības normas, agrākās modes tendences.
Un visbeidzot cipars 2 (veidojas no 1 un 1), kas nosaka tūkstošgades pamatprincipus. Tam būs pakārtoti visi uz zemeslodes notiekošie procesi. Ja iepriekšējais gadu tūkstotis bija līderu laiks, kad sīvā konkurencē bija jāpierāda spēja būt labam līderim, sākot ar ģimeni un beidzot ar valstu vadītājiem, šajā gadu tūkstotī noteicošais ir sadarbības princips cilvēkam ar cilvēku, cilvēkam ar dabu, cilvēkam ar kosmosu. Turklāt sadarbībai jābūt abpusēji izdevīgai, pretējā gadījumā sanāks – čiks (1-1=0), kur ieguvējs nebūs neviens. Saskaitot visus 2018. gada ciparus kopā, summā sanāk skaitlis 11.
Numeroloģijā to sauc par meistarskaitli, jo tas no abām pusēm lasāms vienādi. Tas nozīmē, ka arī situācijas veidosies līdzīgas, neatkarīgi no sociālā vai mantiskā stāvokļa. Pastāv teicieni “Aci pret aci, zobu pret zobu” vai “Kā tu pret mani, tā es pret tevi”. Tas nozīmē: ja netiks panākta vienošanās, būs konfl ikts. Rezumējot varam secināt, ka mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.