Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Diāna Lozko/LETA

Novembra beigās Latvijā pieaudzis bezdarba līmenis 10

Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis šogad novembra beigās bija 6,4% apmērā no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,4 procentpunktiem vairāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas

2021.gada novembra beigās NVA bija reģistrēti kopumā 57 536 bezdarbnieki, kas ir par 3494 cilvēkiem vairāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēti 54 042 bezdarbnieki.

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis novembra beigās joprojām bija Rīgas reģionā – 4,4% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,2 procentpunktiem vairāk nekā mēnesi iepriekš, bet augstākais reģistrētā bezdarba līmenis saglabājās Latgales reģionā – 14,3%, kas ir kāpums par 0,4 procentpunktiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zemgalē, Kurzemē un Vidzemē reģistrētā bezdarba līmenis novembrī palielinājies par 0,6 procentpunktiem, Zemgalē reģistrētajam bezdarba līmenim mēneša beigās sasniedzot 6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, Kurzemē – 6,6%, bet Vidzemē – 6,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

Savukārt Rīgā reģistrētā bezdarba līmenis novembrī palielinājies par 0,2 procentpunktiem un mēneša beigās bija 4,3% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

2020.gada beigās Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis bija 7,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita. Pagājušajā gadā Latvijā augstākais bezdarba līmenis bija augusta un jūlija beigās – 8,6%.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.