“Noteikti sāksies kaut kāda rīvēšanās,” Slaidiņš par to, kurš varētu ieņemt Putina vietu viņa nāves gadījumā 157

Vai ir zināms, kurš varētu ieņemt Krievijas diktora Vladimira Putina vietu viņa nāves gadījumā? TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skaidro NBS majors, Zemessardzes štāba priekšnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas

Viņš ir pārliecināts, ka tur noteikti sāksies kaut kāda rīvēšanās. Pēc Krievijas likumiem Putina vietā amatā būtu jāstājas valsts premjeram, kas šobrīd ir Mihails Mišustins, taču par viņš nepārstāv spēku struktūras. Slaidiņš arī atgādina, ka par viņu pēdējā laikā vispār nekas nav dzirdams.

“Tātad noteikti tur būs kaut kāda cīņa starp spēka struktūrām – bruņotajiem spēkiem vai Krievijas Federālo drošības dienestu,” viņš domā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Slaidiņš pastāsta, ka par ietekmīgu personu tiek uzskatīts Krievijas prezidenta administrācijas vadītāja pirmais vietnieks Sergejs Kirijenko. Tāpat ir vēl visi vecie čekisti, kas ir Putina pietuvināto lokā. Piemēram, Krievijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.