Publicitātes foto

Vecumdienu laime Eiropā 0


Tiesāšanās ar Džoanu atņēma Čārlijam daudz spēka. Viņš atkal bija emocionāli nomākts, nespēja satikties un sarunāties ar cilvēkiem, jutās iztukšots, apvainots, izlikts vispārējam apsmieklam. Viņš atzinis, ka tajā laikā viņu spējusi tracināt pat apkalpotāja klātbūtne. Taču viņam krietni palīdzēja saskarsme ar jauno sievu Ūnu, kuru viņš patiešām mīlēja. Pamazām saņēmies, Čārlijs pabeidza rakstīt sacenāriju filmai “Verdu kungs” un jau gatavojās filmēšanai. Turklāt, viņam par negaidītu iepriecinājumu, Ūna paziņoja, ka labprāt nodarbosies ar mājas darbiem, nelolojot plūkt laurus personiskajā karjerā.

Reklāma
Reklāma
7 pārtikas produkti, kurus nevajadzētu bieži ēst. Tie ļoti var kaitēt zarnām
TV24
“Es neticu šādām sakritībām!” Slaidiņam aizdomas raisa ASV prezidenta Baidena pēkšņie lēmumi par Ukrainu un Trampa klusēšana
Kokteilis
Viņos mīt neapdzēšama uguns! 5 datumos, kuros dzimuši paši karstasinīgākie partneri
Lasīt citas ziņas

Taču tieši pēc filmas “Verdu kungs” pirmizrādes sākās histēriska zākāšanās un Čārlija apsūdzēšana “sadarbībā ar komunistiem”. Uz neilgu mirkli filma gan parādījās kinoteātros, taču valdības cenzūra panāca, ka to izņem no apgrozības, tādējādi Čārlijs tik vien paspēja kā segt izdevumus, negūstot praktiski ne centa peļņas. Tiesa, šoreiz viņš nesaduga, acumirklī ķeroties pie nākamā darba – tā tapa filma “Rampas ugunis”. Un šajā gadījumā viņu jau vairs maz interesēja tās panākumi vai izgāšanās ASV kinoteātros, jo viņi ar Ūnu bija izlēmuši, ka pārcelsies uz Eiropu. Viņi vispirms aizbrauca uz Londonu, bet pēc neilga laika izlēma pārcelties uz Šveici, kur nelielā ciematiņā nopirka lielu māju ar prāvu zemes gabalu un dārzu.

Dzīvojot ar ģimeni Šveicē, Čārlijs ne mirkli neskuma pēc Holivudas un ASV, kas tagad viņam bija kļuvušas svešas. Šveicē viņam uzradās daudz jaunu draugu, tostarp arī slavenas un ietekmīgas personas – Spānijas karaliene, grāfs d’Antrāgs, dažādu rangu kinozvaigznes, rakstnieki, mūziķi un mākslinieki. Viņš kopā ar Ūnu un bērniem daudz ceļoja. Var droši teikt, ka šajā aspektā mūža nogalē Čārlijs beidzot bija iemantojis to, ko mēdz dēvēt par ģimenes laimi, jo Ūna patiešām bija izcili sievišķīga, pieticīga un jauka sieviete, īstens atbalsts, un tādas būtnes, kā zināms, nemaz nevar būt nelaimīgas un radīt ciešanas citiem.

CITI ŠOBRĪD LASA
Ūna O’Nīla (1925–1991) bija 36 gadus jaunāka par Čārliju. Viņi apprecējās 1943. gada 16. jūnijā, un kopš tā mirkļa viņas slavenais tēvs pārtrauca ar meitu jebkādus kontaktus. 1952. gadā pirms izbraukšanas uz Eiropu Čārlijs bija izdevis Ūnai pilnvaru rīkoties ar saviem bankas rēķiniem, kas lieti noderēja pēc tam, kad Čārlijam liedza iespēju atgriezties ASV. Vispirms Ūna secīgi izveda no ASV visu Čārlija īpašumu, bet drīz arī pati atteicās no ASV pilsonības. Čārlijam un Ūnai piedzima trīs dēli – Kristofers, Jūdžins un Maikls – un piecas meitas: Džeraldīne, Džozefīne, Džoanna, Viktorija un Anna Emīla. Pēdējo bērnu Ūna laida pasaulē, kad lieliskajam komiķim Čārlijam bija 72 gadi.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.