Foto: AFP/Scanpix/LETA

No rietumiem Latvijai tuvojas siltā atmosfēras fronte 0

Piektdien Latvijā būs visai saulains laiks, netrūks arī mākoņu, kas daudzviet atnesīs īslaicīgus nokrišņus, pārsvarā lietu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Skaitļi, sapņi, smaržas… 10 pazīmes, ka jūsu sargeņģelis, iespējams, mēģina ar jums sazināties
Uz Zemes paliks tikai viens kontinents: zinātnieki brīdina par bīstamu nākotnes scenāriju. Kas notiks ar pasauli?
Viļņa gatavojas evakuācijai – visu iedzīvotāju izkļūšanai no galvaspilsētas būtu nepieciešamas divas līdz trīs dienas
Lasīt citas ziņas
Sinoptiķi prognozē, ka pūtīs lēns līdz mērens rietumu un ziemeļu vējš, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +9..+13 grādiem.

Rīgā būs mainīgs mākoņu daudzums, gaidāms īslaicīgs lietus, gaiss iesils līdz +12 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laikapstākļus nosaka anticiklona ziemeļaustrumu mala.

No rietumiem tuvojas siltā atmosfēras fronte, tā ieradīsies naktī uz sestdienu.

Naktī uz sestdienu, 21.septembri, Latviju no rietumiem sasniegs siltā atmosfēras fronte, tādēļ rietumu un centrālajos novados gaisa temperatūra sestdien paaugstināsies līdz +14..+18 grādiem, bet austrumu novados gaidāms lietains laiks un termometra stabiņš nepakāpsies augstāk par +10..+13 grādiem, liecina jaunākā “Global Forecast System” prognoze.

Atmosfēras spiediens paaugstinājies līdz 762-766 dzīvsudraba staba milimetriem jūras līmenī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.