Urīnpūšļa, vēdera izejas, dzimumorgānu problēmas rodas mūsu ķermeņa un tā funkciju aplamas izpratnes dēļ. Visi mūsu ķermeņa orgāni bez izņēmuma ir lielisks pašas dzīves atspoguļojums. Mēs taču nedomājam, ka dzīve ir netīra un grēcīga. Kādēļ tad mēs tā domājam par dzimumorgāniem? Anālā atvere ir tikpat skaista kā ausis. Bez tās mēs nevarētu atbrīvot savu organismu no sārņiem un ātri ietu bojā. Katra mūsu ķermeņa daļa, tāpat kā ikviena tā funkcija ir pilnīgi normāla, dabiska un skaista. Dzimumorgāni radīti baudai. Sekss ir brīnišķīgs un tikpat dabisks process kā ēšana vai dzeršana. Saprotiet mani pareizi — es nepropagandēju brīvo seksu, ar ko pagadās. Vienkārši daudzi no agrākajiem noteikumiem pašlaik ir neglābjami novecojuši. Mums seksualitātes radītā vainas izjūta jāizmet no apziņas. Mūsu seksuālo problēmu cēloņi ir mūsu pašu naids un pretīgums pret sevi. Tieši tādēļ mēs slikti izturamies pret sevi un citiem. Mūsu bērniem jāliek saprast, ka viņu ķermeņi, dzimumorgāni un seksualitāte radīti, lai nestu prieku. 0
Olnīcas ir radošā enerģija. Problēmas ar tām – neizpaudušās radošās spējas.
Kājas nes mūs pa dzīvi. Problēmas, kas ar tām rodas, liecina par bailēm no virzības tālāk un nevēlēšanās iet noteiktā virzienā. Nevēlēšanās rīkoties bieži vien izpaužas ar lielām kāju problēmām. Varikozā vēnu paplašināšanās – tā ir māja vai darbs, kuru tu ienīsti.
Reimatisms rodas no pastāvīgas sevis un citu kritizēšanas. Cilvēki, kas sirgst ar šo slimīgu, parasti pievelk tos, kas viņus kritizē. Tas notiek pateicoties pašu pārliecībai, ka viņiem jākritizē citi. Vēlēšanās pastāvīgi būt “pilnībai” jebkurā situācijā — tas ir viņu lāsts. Šī nasta ir tiešām nepanesama.
Astma. Cilvēkam, ko tā moka, šķiet, ka viņam nav tiesību elpot. Bērni astmatiķi parasti ir ar ārkārtīgi attīstītu sirdsapziņu. Viņi tiecas uzņemties vainu par visu. Dažkārt viņiem var palīdzēt dzīvesvietas maiņa, sevišķi tad, ja visa ģimene nepārceļas kopā ar viņiem. Parasti bērni astmatiķi izveseļojas. To sekmē jaunas dzīves situācijas.
Vēzis — slimība, ko izraisa dziļi uzkrāts aizvainojums, kas vārda vistiešākajā nozīmē sāk aprīt ķermeni. Bērnībā kāds notikums satricinājis mūsu ticību dzīvei, tas netiek aizmirsts un cilvēks dzīvo ar milzīgu žēlumu pret sevi. Dažkārt viņam grūti saglabāt ilgstošas, nopietnas attiecības. Dzīve sagādā vienu vilšanos pēc otras. Viņa apziņā dominē bezizeja un bezcerība, viņš savās problēmās viegli vaino citus. Savā pieredzē esmu saskārusies ar to, ka iegūta prasme mīlēt sevi un pieņemt, kāda esi, izārstē vēzi.
Liekais svars nav nekas cits kā nepieciešamība pēc aizsardzības. Mēs meklējam aizsardzību pret sāpēm, kritiku, seksualitāti, apvainojumiem utt. Nekad neesmu bijusi resna, bet mana personiskā pieredze rāda, ka, juzdamās nedroši, automātiski pieņemos svarā par vairākiem kilogramiem. Kad draudi pazuduši, pazūd arī liekais svars.
Audzēji – sens aizvainojums, ar kuru auklējoties mēs esam to apaudzējuši fiziski – kā austere smilšu graudiņu pērlē.
Avots: cluber.com.ua