Sigita Jevgļevska
Sigita Jevgļevska
Foto – Jānis Deinats

No darba atlaista Liepājas teātra aktrise Sigita Pļaviņa: neoficiālā informācija liecina – viņa atteikusies vakcinēties 195

“Esmu atbrīvota no darba Liepājas teātrī! Dīvainas sajūtas pēc 29 nokalpotiem gadiem! Bet mīlestībā manā sirdī paliek…” – aktrise Sigita Pļaviņa , kura agrāk bija pazīstama ar uzvārdu Jevgļevska, paziņoja soctīklā “Facebook”.

Reklāma
Reklāma

Zinātnieki atklājuši, kas izraisa specifisko, tā dēvēto “vecuma smaku”: 7 ieteikumi, kā no tās atbrīvoties
Eiropa par mata tiesu izvairījusies no liela mēroga katastrofas, ko mēģinājusi izraisīt Krievija. Atklātas notikušā detaļas
Latvijā dzimušās Annas meita šokēja pasauli: viņa bija sešgadīga bārene vai pieaugusi sieviete, kura izlikās par bērnu?
Lasīt citas ziņas

Komentāros vairāki cilvēki pie šī ieraksta jautāja, kas noticis un daži izteica minējumu, ka aktrise, visticamāk, atlaista par to, ka atteikusies vakcinēties pret Covid-19.

“Ir jāpagaida… Apsolu, kad pienāks laiks, visu, visu pastāstīšu,” – komentāros atbildēja no darba atbrīvotā aktrise.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins medijiem apstiprinājis, ka darba attiecības ar aktrisi patiešām ir izbeigtas un tāds esot valdes lēmums. Kā iemeslu viņš minējis Sigitas atkārtotu neierašanos darbā un atteikšanos pildīt valdes rīkojumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.