Pamazām, palēnām 0
Pirmajā karsēšanās reizē vajadzētu tikai iesilt, sagaidīt, kamēr sāk tecēt pirmie sviedri, un tad noskaloties. Otrajā karsēšanās reizē uz auguma uzklāj vai nu speciālu pirts sāli, vai pašgatavotu sāls un sodas maisījumu, kam pievieno kādu ēterisko eļļu pēc patikas, piemēram, sezama vai mandeļu ēterisko eļļu. – Ieteicams izmantot jūras sāli, ko sajauc ar sodu attiecībā 1 : 1. Šis maisījums mehāniski notīra, mīkstina ādu, veicina sviedru izdalīšanos. Bet sāli nevajag lietot, ja uz ādas ir nobrāzumi vai brūcēs, jo kodīs, – pamāca pirtsmīle un piebilst, ka āda jāskrubē tik ilgi, kamēr tas šķiet patīkami. Nevajag pārspīlēt!
Kad pēc pirmā pēriena atbrīvojas no atmirušās ādas jeb veic pīlingu, ķermeni var noberzēt ar maisījumu, kas pagatavots no samaltām auzu pārslām, tām pievienojot, piemēram, greipfrūtu, lavandas, citronu vai bazilika ēterisko eļļu. Agrita saka – pēc maigā skrubja āda ir kā ar plānu vaska kārtiņu pārklāta, kļūst mīksta un samtaina.
Var izmantot kukurūzas putraimus. – Tie ir pietiekami asi un der skrubēšanai, kā arī baro ādu. Ļoti maigs un barojošs skrubis ir samaltas mandeles. Tās var sajaukt ar auzu pārslām un piepilināt kādu ēterisko eļļu. Nomierinoša iedarbība piemīt sandalkoka eļļai, arī lavandai. Daži ir iecienījuši kafijas biezumus. Pirtī noteikti vajadzētu paņemt līdzi mālus, vienalga, baltos vai zilos. Tie spēj no organisma izvilkt šlakvielas.
Viņa aicina ieklausīties organismā – vai tas grib karsēties uz lāvas vairākas reizes, vai vēlas raupju vai maigu skrubi. Organismam jādod tas, ko tam visvairāk vajag tajā brīdī. Ikreiz nav jādarbojas pēc nemainīgas shēmas.