Gunārs Sārtaputns.
Gunārs Sārtaputns.
Foto: ekrānuzņēmums

Negaidīti mūžībā devies pašmāju TV šovu dalībnieks Gunārs Sārtaputns 0

Balvu novada pašvaldībā apstiprināta sēru vēsts – 60 gadu vecumā mūžībā devies vairāku pašmāju TV šova dalībnieks Gunārs Sārtaputns no Balvu puses.

Reklāma
Reklāma
Rīkojies nekavējoties: 10 brīdinājuma signāli, kas liecina par augstu kortizola līmeni organismā
VIDEO. “Tev tas jādara!” Melānija Trampa izglābusi vīru no patiesi neveiklas situācijas pāvesta bērēs 36
Jābūt gataviem dažādiem scenārijiem: brīdina par iespējamu krīzi, ko varētu radīt 150 000 pakistāniešu ierašanās Baltkrievijā
Lasīt citas ziņas

Gunārs skatītājiem kļuva pazīstams kā atraktīvs vīrietis, kas vairākos TV šovos meklēja savu “mūža mīlestību” – viņš filmējās “Saimnieks meklē sievu”, “Lauku sēta”, “Piecērt Eglītei”, kā arī “Nākamā pietura: Mīlestība”.

Neoficiālā informācija liecina, ka Gunārs ilgstoši slimojis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzīves laikā Gunārs bijis uzņēmējs un savā saimniecībā nodarbojās ar vēžu audzēšanu.

Lai arī TV šovos viņš ieguva “līgavu mednieka” slavu, Gunārs ir bijis vienreiz dzīvē precējies, bet vēlāk šķīries. Viņš ir arī divu pieaugušu bērnu tēvs.

Līdzjūtība tuviniekiem.

SAISTĪTIE RAKSTI