Foto: SHUTTERSTOCK

Nedēļas pirmā diena būs arī nedēļas aukstākā 2

Pirmdien Latvijā, sākot no valsts dienvidiem, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -3..-10 grādiem, vakarā vietām valsts centrālajā un austrumu daļā – līdz -12 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Liela laime drīz klauvēs pie četru zodiaka zīmju dzīves durvīm 1
“Es negrasos to darīt!” Tramps skaidrāk par skaidru “nodeklamē”, kurā pusē viņš ir 36
“Eiropai šobrīd ir tikai divas armijas, uz kurām paļauties!” Pulkvedis spriež par Eiropas alternatīvu NATO 40
Lasīt citas ziņas

Līdz ar to šī būs nedēļas aukstākā diena, jo turpmāk valdīs atkusnis, bet Ziemassvētkos gaisa temperatūra varētu noslīdēt nedaudz zem nulles.

Valsts lielākajā daļā uzspīdēs saule, ziemeļaustrumu novados dažviet vēl gaidāmi nelieli nokrišņi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dienvidrietumu vēju pakāpeniski nomainīs lēns līdz mērens dienvidu vējš, bet Liepājas ostā tas brāzmās pastiprināsies līdz 18 metriem sekundē.

Rīgā pirmdien nav gaidāmi nokrišņi, uzspīdēs saule un vējš lēni līdz mēreni pūtīs no dienvidiem. Gaisa temperatūra noslīdēs līdz -7 grādiem.

Laikapstākļus nosaka anticiklons. Atmosfēras spiediens valsts dienvidos pakāpies līdz 1032-1034 hektopaskāliem jūras līmenī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.