Starp rindiņām. Ko nav vērts darīt? 6
Pirmkārt, nevar salīdzināt partneri ar citiem, ar tiem, kas bija pirms viņa.
Otrkārt, godīgumam un atklātībai gultā, tāpat kā dzīvē, ir robežas. Piemēram, pēc frāzes “Un tas ir viss? Es pat nepaspēju jel ko sajust” partnera dabiskā reakcija būtu nevis meklēt veidus, kā situāciju labot, bet tos, kuriem ar viņu būs labi.
Ekstāzes brīdī vari iečukstēt partnerim tikai jums īpašos vārdus. Un pēc tam tos iečukstēt esot kur ciemos vai kinoteātrī skatoties filmu. Tad vērot, kāds būs radītais efekts. Savukārt tieši pēc seksa nevajadzētu teikt: “Nu, tad es tev piezvanīšu” vai “Bet mēs šodien darbā…”
Vēl viens svarīgs moments – seksa laikā vīriešu un sieviešu smadzenes darbojas dažādos veidos. Sievietei ir pierasti un dabiski runāt par savām izjūtām, dalīties emocijās, viņai tas neprasa gandrīz nekādas pūles. Toties vīriešu smadzenes lielākoties darbojas “viena uzdevuma režīmā”: ja vīrietis jau ir pievērsies procesam, labāk nenovērt viņa uzmanību.
Un visbeidzot, ja vīrietis pats nevēlas šajā procesā runāt, nevajadzētu mēģināt viņu iekustināt. Viņš tev nepateica: “Tā bija fantastiska nakts”? Lasi starp rindiņām.
Galvenais nav vārdos pateiktais. Dažreiz galvenais ir tas, ko nevar izteikt vārdos.