“Nav jau vairs tā, ka baigās medus zemes ir apkārt.” Panteļējevs skaidro, kāpēc šobrīd Latviju pamet mazāk cilvēku nekā agrāk 128

“Mēs varam teikt visu kaut ko labu par Dombrovska realizēto konsolidāciju un to ieguvumu, kas mums to tā bija, – iestāšanās Šengenas zonā un eiro ieviešana,” TV24 raidījumā “Ziņu TOP” skaidro publicists Andrejs Panteļējevs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
11 bēru tradīcijas un noteikumi, kas jāievēro, lai godam pavadītu aizgājēju
Kokteilis
Svari – koķetu īsziņu sūtīšana bijušajiem, Mežāzis – karaokes dziedāšana dušā: Kāds ir katras zodiaka zīmes “tumšākais” noslēpums?
Kokteilis
Skorpions – 19. novembris, Strēlnieks – 24. jūlijs: laimīgākā diena 2025. gadā katrai zodiaka zīmei
Lasīt citas ziņas

“Diemžēl maksa, ko mēs maksājam par šo konsolidāciju, ir daudzu cilvēku zaudējums,” skaidro publicists.

“Mēs šobrīd esam tajā situācijā, ko min arī Inna Šteinbuka savā rakstā, mums ir stiprs cilvēka kapitāla trūkums. Mēs to tagad reāli redzam. Tos cilvēkus, ko mēs pazaudējām tajā laikā, viņi lieti noderētu mums šodien,” uzskata Andrejs Panteļējevs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr saistībā ar cilvēku aizbraukšanu no Latvijas Panteļējevs atgādina, ka sociālās problēmas saasinās arī citur. Ja agrāk daudziem Anglija likās kā sapņu zeme, tad tagad ir skaidrs, ka tas tā nav. Arī Anglijā ir problēmas veselības sistēmā. Panteļējevs kā piemēru min nesen publicētu rakstu, kurā stāstīts par pacienti, kas 12 stundas uzņemšanā, gaidot ārstu, nomirusi.

“Nav jau vairs tā, ka baigās medus zemes ir apkārt. Zināmā mērā visur ir kaut kādas ekonomiskās krīzes pazīmes. Tāpēc es domāju, ka tā izbraukšana ir nedaudz apstājusies un sākusies atgriešanās Latvijā,” savā viedoklī dalās publicists Andrejs Panteļējevs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.