Foto. pexels.com/Kampus Production

“Nav 20 000, nekas – maksājiet tos 7700, kas jums ir!” Krāpnieki veiksmīgi turpina “apstrādāt” lētticīgos 56

Prokuratūra nodevusi Latgales rajona tiesai krimināllietu par pensionāres apkrāpšanu, kurā pasūdzēts telefonkrāpnieku kurjers, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Pamani dīvainus priekšmetus mājoklī? 9 pazīmes, kas var liecināt par ļaunās acs klātbūtni
“Es lūdzu, lai to asins suni paņem.” Elejas Veronika atklāj, vai Latvijā gaidāms karš
“Mēs beidzot esam saņēmuši informāciju…” Atklāta jaunākā izlūkdienestu informācija par Ķīnas un Krievijas sadarbību
Lasīt citas ziņas

Atbilstoši apsūdzībai šā gada 16.septembrī kādai pensionārei piezvanīja izmeklēšanā nenoskaidrota sieviete, pret kuru kriminālprocess izdalīts atsevišķā lietvedībā. Viņa uzdevās par cietušās meitu un pārliecināja pensionāri par to, ka viņa iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā un tajā esot cietis bērns.

Sieviete pieprasīja 20 000 eiro it kā negadījumā cietušā bērna ārstēšanai. Cietusī pensionāre, būdama maldināta, uzticoties zvanītājai, teica, ka viņai ir iespēja samaksāt daļu no pieprasītās naudas, proti, 7700 eiro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Telefonkrāpniece norādīja, ka cietušajai jāmeklē pārējā nauda, un paziņoja, ka pie viņas ieradīsies vīrietis vārdā Dima, kuram ir jānodod nauda.

Apsūdzētais vīrietis ieradās pie cietušās pensionāres un, maldinot viņu, uzdevās par pilnvarotu personu vārdā Dima, kuram pensionāre iedeva 7700 eiro. Apsūdzētais no noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas vietas aizgāja un neilgi pēc tam tika notverts.

Apsūdzētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Prokuratūra norāda, ka, pateicoties veiksmīgai un ciešai savstarpējai sadarbībai ar Valsts policiju, pašvaldības policiju un SIA “Tet”, kriminālprocess rezultējies ar minētās personas saukšanu pie kriminālatbildības.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.