Našķi suņa ēdienkartē, ko var nopirkt pie zemniekiem 0

Solvita Bilensa, AS “Lauku Avīze” kafejnīcas darbiniece: Mans tēvs, kas dzīvo Liepājā, no zemniekiem bija dabūjis zināt, ka suņiem garšojot liellopu lūpas un purni. Rīgā pie šīs mantas grūti tikt, bet Liepājas tirgū, ja pamanās, var nopirkt subproduktus. Vasarā, kad savu mopsi Boniju sūtu atvaļinājumā pie tēva, suns regulāri tiek barots ar tiem. Un viņam garšo!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Tramps iet uz visu banku – no Ukrainas prasa neiespējamo: atklātas skandalozā līguma detaļas
Lasīt citas ziņas

Vispirms ar ļoti asu nazi tēvs no liellopu lūpām un purniem notīra plēves, spalvas, liekos taukus, tad vāra lielā katlā vismaz divas trīs stundas. Kamēr subprodukti silti, novelk balto plēvīti, kas ir rūgta. Pēc tam subproduktus atdzesē, sagriež, saliek maisiņos un ievieto saldētavā.

Pirms dodu sunim, ielieku katlā, pārleju nedaudz ūdens un pakarsēju. Mopsīti baroju gan ar sauso Royal Canin barību, gan govs purniem un lūpām, ko no Liepājas piegādā tēvs. Suņu konservi manam diezgan izlepušajam Bonijam negaršo.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.