Foto-LETA

Nākamnedēļ spīdēs saule un gaiss iesils līdz +20 grādiem 0

Gan šajā nedēļas nogalē, gan nākamajā nedēļā un Lieldienās laikapstākļus Latvijā noteiks anticiklons, no 16.aprīļa kļūs ievērojami siltāks, liecina jaunākās laika prognozes.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas
Šajā nedēļas nogalē gaisa temperatūra mainīsies maz un debesis bieži klās mākoņi, nav gaidāmi būtiski nokrišņi, pūtīs lēns līdz mērens ziemeļaustrumu vējš.

No otrdienas, 16.aprīļa, gaisa temperatūra paaugstināsies straujāk. Sagaidāms, ka Latvija nonāks anticiklona centrālajā daļā, tādēļ pūtīs lēni vēji un spīdēs saule, gaiss būs sauss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šādos apstākļos gaidāmas lielas temperatūras svārstības – nakts izskaņā gaisa temperatūra vietām joprojām noslīdēs nedaudz zem nulles, savukārt pēcpusdienā termometra stabiņš tuvosies +20 grādu atzīmei un vietām, visticamāk, pakāpsies virs tās.

Saskaņā ar “Global Forecast System” prognozi Lieldienu brīvdienās maksimālā gaisa temperatūra Latvijā būs +17..+22 grādi.

Kā vienmēr pavasarī, vēsāks laiks saglabāsies piekrastē, vējam nesot dzestrumu no jūras.

Pastiprināsies sausums un paaugstināsies ugunsbīstamība. Pieaugot kūlas ugunsgrēku skaitam, uguns arvien biežāk skars mežus un purvus.

Paredzams, ka daudzi cilvēki nākamnedēļ atklās sauļošanās sezonu. Ultravioletais starojums sasniegs tādu pašu līmeni kā augusta otrajā pusē, bet, sauļojoties pavasarī, jāievēro lielāka piesardzība, jo bāla āda ir jutīgāka un ātrāk apdeg. Sauļojoties dienas vidū, cilvēki ar īpaši jutīgu ādu var iegūt apdegumus pusstundas laikā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.