Foto: shutterstock.com

Nacionālboļševiki ar olām apmētājuši Latvijas konsulātu Sanktpēterburgā 0

Naktī uz otrdienu nacionālboļševiki ar olām un dūmu svecēm apmētājuši Latvijas konsulātu Sanktpēterburgā, vēsta portāls “Fontanka.ru”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
TV24
Ieskicēta krievu karavīra – “briesmīgā pretekļa” – seja: “Tāds nogalina atbildīgi, tā ir slima biomasa!”
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
Lasīt citas ziņas

Atbildību par uzbrukumu uzņēmusies neofašistiskās Krievijas Nacionālboļševiku partijas (NBP) pēctece – partija “Cita Krievija”, kas tādā veidā esot protestējusi pret savu biedru aizturēšanu Latvijā pēc uzbrukuma Ādažu bāzei.

Uzbrukumu konsulātam veikuši trīs aktīvisti, no kuriem viens aizturēts un otrdien tiks tiesāts par sīko huligānismu, par ko viņam draud līdz 15 dienu administratīvais arests.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr Ārlietu ministrijas preses sekretārs Ivars Lasis aģentūrai LETA norādīja, ka ministrija nosoda notikušo huligānisko uzbrukumu Latvijas ģenerālkonsulātam Sanktpēterburgā.

“Aicinām Krievijas varasiestādes nekavējoties veikt šī incidenta izmeklēšanu un arī turpmāk nodrošināt Latvijas diplomātu un ģenerālkonsulāta drošību, kā to nosaka Vīnes konvencijas par diplomātiskajām un konsulārajām attiecībām,” informēja Lasis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.