“Nācija, kura lasa grāmatas vienmēr uzvarēs ienaidnieku, kas nozombēts no Putina televizora,” okupētajā Ukrainā iznīcina grāmatas 153

“GUR sefs ģenerālis K. Budānovs paziņojis, ka nācija, kura lasa grāmatas vienmēr uzvarēs ienaidnieku, kas nozombēts no Putina televizora,” TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” skaidro  NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
Rīkojies nekavējoties: 10 brīdinājuma signāli, kas liecina par augstu kortizola līmeni organismā
Viņš guva sadistisku prieku… Bijušais spiegs, kurš mācījās vienā skolā ar Putinu, atklāj diktatora dīvainības un brīdina Eiropu
Kokteilis
Skaitļi, sapņi, smaržas… 10 pazīmes, ka jūsu sargeņģelis, iespējams, mēģina ar jums sazināties
Lasīt citas ziņas

Viņš min, ka, runājot par šo, atkal var atgriezties pie nacisma gājieniem: “Friči dedzināja grāmatas un krievi dara to pašu,” visos okupētajos apgabalos tiek dedzinātas Ukrainas vēstures grāmatas. Skolās mācību priekšmeti tiek pasniegti ar Krievijas sarakstītajām grāmatām, kurās ukraiņu nācijas, kā tādas nemaz nav.

Propaganda rit pilnā sparā.

“Tas ir tas ar ko ir jārēķinās, viņu izpratnē ir mēs un viss. Cits nekas vairāk nav. Tas arī ir tāds nacisma paveids- dedzināt grāmatas. Var jau izņemt pretvalstisku informāciju, bet literatūru un vēsturi…” skaidro majors Jānis Slaidiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.