Foto: Jānis Porietis

Muzykys festivals saimei i draugim – šogad “LNSO vasarnīca” skanēs Rēzeknē 0

No 23. līdz 25. augustam Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, norisināsies piektais mūzikas festivāls ģimenei un draugiem jeb muzykys festivals saimei i draugim “LNSO vasarnīca”, piedāvājot plašu programmu un pasākumu klāstu kā pieaugušajiem, tā bērniem, informē LNSO komunikāciju pārstāve Anna Babre.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 31
“LR4 vadība ir pelnījusi, ka tā tiek atlaista.” Latvija svin “Oskaru”, bet Latvijas Radio 4 informācija krievu valodā šokē sabiedrību 21
Tas ir noticis! Donalds Tramps apturējis militāro palīdzību Ukrainai, pastiprinot spiedienu uz miera sarunām ar Krieviju 1
Lasīt citas ziņas

Festivāla ideja – doties prom no galvaspilsētas tuvāk citu Latvijas koncertzāļu klausītājiem, un pēc trim gadiem Cēsīs festivāls jau otro gadu pēc kārtas norisināsies Latgales sirdī Rēzeknē.

Festivāla apmeklētājiem būs iespēja baudīt pasaulē un Latvijā plaši pazīstamu latviešu un ārzemju mākslinieku uzstāšanos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šogad festivāla dalībnieku skaitā ir Dānijas/Latvijas pūšaminstrumentu kvintets Carion, dziedātāja Linda Leen, saksofonists Gints Pabērzs, Latvijas Radio bigbends, klavesīniste Ieva Saliete, sitaminstrumentu ansamblis Perpetuum ritmico, Rēzeknes kamerorķestris, diriģenti Andris Poga, Guntis Kuzma un Jānis Stafeckis.

Jaundarbus festivālam uzrakstījuši trīs izcili autori: zviedru komponiste Brita Bīstrema, dāņu komponists Anderss Nordentofts un latviešu komponists Andris Dzenītis, savukārt jaunu izrādi bērniem “Loranga” radījuši komponists Edgars Mākens un režisors Ģirts Šolis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.