Foto: ZUMAPRESS/SCANPIX/LETA

Modrību zaudēt nedrīkst. Latvijā konstatēts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums 0

Pagājušajā diennaktī Latvijā konstatēts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Tramps iet uz visu banku – no Ukrainas prasa neiespējamo: atklātas skandalozā līguma detaļas
Lasīt citas ziņas

Pēdējā diennaktī tika veikti 1042 Covid-19 testi, no kuriem viens bija pozitīvs. Kopumā līdz šim Latvijā veikti 147 916 izmeklējumi uz Covid-19 un inficēšanās konstatēta 1116 cilvēkiem.

Tikmēr no Covid-19 izveseļojušās 932 personas jeb 84% no atklātajiem inficētajiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt miruši 30 Covid-19 pacienti jeb 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem. Tādējādi pašlaik Latvijā aktīvi ir 154 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā slimnīcās nav ievietots neviens jauns pacients ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas septiņi pacienti, no kuriem seši pacienti ir ar vidēji smagu slimības gaitu, taču vienam pacientam ir smaga saslimšana. Kopāumāno stacionāra izrakstīti 178 pacienti, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.