Istaba un mēbeles 3
Nav vērts brīnīties, ka jūsu plānu īstenošanai visu laiku kāds traucē. Paskatieties, cik jums apkārt krāmu, kas traucē brīvi plūst jūsu idejām. Kad māja piepildīta ar lietām, kuras nemīlat vai izmantojat reti, tās indē enerģiju. Un tam ir negatīva ietekme.
Pirmām kārtām miskati vajadzētu iepriecināt ar ieplaisājušiem vai ieplīsušiem traukiem un spoguļiem ar kādiem defektiem. Salauztās elektroierīces – salabot vai izmest.
Izmešanai lemtām vajadzētu būt arī grāmatām, kuras nopirktas nejauši un kuras nekad neesat lietojuši. Visbeidzot jāatstāj tikai tādas grāmatas, kuras atspoguļo jūsu pašreizējo būtību un tādas, kuras atspoguļo jūsu nākotnes es.
Vienmēr ir kārdinājums atlikt malā novecojušas lietas vai tādas, kuras jāsalabo. Bet tas ir tas pats kā atlikt uz nākotni laimi un harmoniju mājās.
Maksimālais gultas vai dīvāna kalpošanas laiks (kā minimums – matrača) – ir desmit gadi, spilvena – trīs gadi.
Uzturiet mājās tīrību. Lai māja izskatās tik mīlīgi un patīkami, cik ļauj jūsu materālās iespējas.
Rūpīgi taisiet pat parastāko ēdienu un uzklājiet galdu ar pēc labākās gaumes, kādas vien spēj.
Sajūtas, kādas ir bijušas mantas pirkšanas brīdī, ietekmēs pašsajūtu, kad šī lieta būs jūsu mājās.
Pērciet tikai to, kas ir ideāli piemērots jums, ne vienkārši simpātisks.
Mājās nepārtraukti vajag kaut ko mainīt, notīrīt putekļus. Lai lietas zina, ka par viņām nav aizmirsts.
Neesiet krāmu vācējs – ja slēpjat visu, ko var paslēpt, pakāpeniski ar lietām “aizsērēs mājas poras” un jums pašam būs grūti elpot savā mājvietā. Nepieķerieties lietām, ja vēlaties dzīvē pozitīvas izmaiņas – atbrīvojiet sevi no tām.
Avots – Adme.ru