Foto: AP/Scanpix/LETA

Mēs viņu mīlam – “Nets” treneris atbalsta Kurucu grūtā brīdī 0

Latvijas basketbolistam Rodionam Kurucam pašlaik klājas grūti, tomēr tas raksturojams ar viņa debijas sezonu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), uzskata Bruklinas “Nets” komandas galvenais treneris Kenijs Etkinsons.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
Kā krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

“Nets” vienība sestdien izbraukumā ar rezultātu 89:102 (21:26, 27:18, 22:34, 19:24) piekāpās Orlando “Magic” basketbolistiem, kamēr Kurucs no spēles realizēja tikai divus no 12 metieniem, kopā gūstot piecus punktus.

Pēdējos mačos Latvijas basketbolists grozam uzbrucis ar pieticīgu precizitāti – četrās spēlēs realizēti tikai deviņi no 40 metieniem.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Kurucam neklājas viegli. Tomēr mēs viņu mīlam, un viņš ir liela daļa no tā, ko darām. Rodionam pašlaik ir jācīnās,

viņam ir neliels debitanta sindroms. Viņam ir jāatgūstas, lai gan man joprojām patīk daudzas lietas, ko viņš dara,” laikraksts “The New York Post” citē Etkinsona teikto.

Arī Kurucs piekrīt trenera teiktajam, tomēr vienlaikus piebilst, ka viņš pašlaik spēlē krietni vairāk, nekā to darīja iepriekšējās sezonās, pārstāvot Barselonas klubu.

“Nenoliedzami, pašlaik spēlēju vairāk minūtes nekā Barselonā – kādas 10 vai 15 reizes vairāk… Tāpēc, protams, esmu nedaudz saguris. Tomēr man tas patīk, rūpējos par savu ķermeni un pielāgojos,” teica Kurucs. “Iespējams, tas saistāms ar debitanta sindromu, jo ar laiku pienākot tādi brīži – kādu laiku spēlē labi, bet tad iestājas kritums. Tomēr es realizēšu savus metienus, tad arī pārliecība būs atpakaļ.”

Kurucs šosezon vidēji mačā izcēlies ar 9,2 punktiem un 3,8 atlēkušajām bumbām.

“Nets” ar 28 uzvarām 54 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu. Nākamo spēli komanda aizvadīs pirmdien, kad uzņems NBA līderi Milvoki “Bucks”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.