FOTO: Unsplach

11.vieta: Mežāzis 33

Lai meistarīgi melotu, ir nepieciešami vairāki priekšnosacījumi: izcila atmiņa, plašs skatījums, analītisks domāšanas veids un aktiera dotības (lai noslēptu patiesās emocijas). Atturīgajiem un spēcīgas gribas cilvēkiem – Mežāžiem tas viss piemīt, taču viņi izvēlas patiesību, nevis melus. Viņi nevēlas melot, jo uzskata, ka visam jānotiek godīgi un taisnīgi. Nekad nemelos jebkādu zemisku motīvu vadīti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
VIDEO. “Spļāviens latviešu dvēselēs!” Cilvēkus pamatīgi satracina “Spēlmaņu nakts” priekšnesums
7 lietas, kas notiek ar ķermeni, ja rītu sāc ar kafijas tasi tukšā dūšā
DHL lidmašīnas avārija Viļņā: traģisks negadījums vai Krievijas sabotāža? Publicēta pilotu un lidojuma kontrolieru saruna pirms traģēdijas… 152
Lasīt citas ziņas

Ja Mežāži ķeras pie meliem, tad tikai kā pie pēdējā līdzekļa, kad ar citiem nav iespējams sasniegt kādu cēlu mērķi. Arī lai paaaugstinātu savu statusu mazpazīstamas sabiedrības acīs. Tas droši vien būs par viņa finansēm, profesionalitāti, sociālo stāvokli un citām līdzīgām lietām. Turklāt gandrīz jebkurš Mežāzis izjutīs sirdsapziņas pārmetumus, bet noslēps patiesību tā, lai neviens to nekad neatklātu. Mežāzis nekad neatzīsies savos melos, bet spītīgi un pārliecinoši turēsies pie sava.

Kāpēc visbiežāk melo? Lai nezaudētu savu cieņu, sabiedrībā pazīstamo tēlu un neaptraipītu reputāciju. Reizēm Mežāži nemelo, tikai noklusē, ja arī viņiem ko jautā. Kā atpazīt melus? Nav tik viegli saprast, ka Mežāzis melo. Viņš to nedara bieži, bet labi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.