Foto: REUTERS/SCANPIX
Foto: REUTERS/SCANPIX
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

Rastorgujevam medaļa pazuda pēdējā šāvienā 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

Andrejs Rastorgujevs sezonas pēdējo Pasaules kausa posmu biatlonā sāka ar ceturto vietu sprintā. Norvēģijas galvaspilsētas Oslo piepilsētā Holmenkollenē šonedēļ tiek likts punkts biatlona sezonai. Ļoti tuvu goda pjedestālam 10 km sprintā vīriem bija Rastorgujevs, kuram medaļa pazuda pēdējā šāvienā. Par spīti soda aplim alūksnietis bija tuvu goda pjedestālam, taču no trešo vietu ieguvušā un precīzi šāvušā vācieša Benedikta Dolla atpalika 17,6 sekundes.

Kārtējo uzvaru izcīnīja norvēģis Juhaness Bē, kuram Rastorgujevs zaudēja 46,5 sekundes, bet otrā vieta zviedram Martinam Ponsiluomam. Sestdien notiks iedzīšana, kurā piedalīsies arī mūsu jaunais talants Renārs Birkentāls, kurš šāva precīzi un ierindojās 59. vietā, kamēr Edgaram Misem divi soda apļi un 92. vieta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīt sprinta sacensības dāmām, arī Baibai Bendikai, sestdien abas iedzīšanas, bet svētdien sacensības ar kopēju startu. Holmenkollenē savas pēdējās sacensības karjerā aizvadīs titulētās biatlonistes Marte Reiselanne no Norvēģijas, vāciete Denīze Hermane-Vika un francūziete Anaisa Ševaljē-Bušē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.