Foto: SHUTTERSTOCK

Māsa lūdz palīdzēt pārvest ārzemēs mirušo Janu uz mājām 0

Lielbritānijā miris Latvijas valsts piederīgais Jans Gabrāns, kura pārvešanai uz mājām sabiedrības finansiālu atbalstu lūdz māsa Jeļena, jo ģimenei šādas naudas nav.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
Kā krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

Māsa vērsusies pie ziedot.lv. Pagaidām nepieciešamā summa vēl nav savākta, liecina jaunākā informācija portālā. Tam nepieciešami teju 2000 eiro.

43 gadus vecais Jans jau vairākus gadus dzīvoja un strādāja Lielbritānijā,lai gan pēdējā laikā ar darbiem neesot veicies. Un māsa bija mudinājusi Janu atgriezties Latvijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Diemžēl 13. februārī Jans tika atrasts miris uz ielas. Māsa uzzināja, ka februāra sākumā viņam bijusi epilepsijas lēkme. Vairāk informācijas ģimenei šobrīd nav, ir uzsākta notikušā izmeklēšana, raksta ziedot.lv.

Jeļena dzīvo un strādā Ventspilī, viņa ir apkopēja skolā, pēc vīra nāves viņa viena audzina bērnu. Māsa Jeļena lūdz līdzcilvēku palīdzību brāļa pārvešanai, lai apbedītu Jana dzimtajā Daugavpils pusē, līdzās vecākiem.