Foto – Valts Kleins

Māra Upmane-Holšteine kopā ar bērnu apskata Ķīnas laternu festivālu Lietuvā: tās lampas bija skaistas! 0

Lietuvas Pakrojas muižas parkā, netālu no Latvijas robežas, no 24. novembra līdz 6.janvārim tiks eksponētas Ķīnas lielizmēra zīda laternu skulptūras, informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Kristīne Komarovska. Turklāt latviešu iemīļotā mūziķe un dziedātāja, grupas “Astro’n’out” līdere Māra Upmane-Holšteine gluži kā festivāla atklājēja kopā ar meitiņu Ronju steidza aplūkot laternas vēl pirms tās tika iedegtas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
2025. gads sola “stabilu melno svītru” 5 zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Māra savā Instagram kontā raksta: “Cilvēks laimīgs, jo pink ir mīļākā krāsa un flamingo jau atrasti! Mums meitenēm beidzot randiņš. Gaidām vakaru un, jo īpaši, redzēt tādu uguns pūķi kā visās multenēs.”

CITI ŠOBRĪD LASA


Ekspozīcija ir daļa no festivāla “Lielās Ķīnas laternas“, un tajā iekļautas 20 lielizmēra gaismas skulptūras un 40 metrus garš auduma pūķis. Festivāla laikā Pakrojas muižā katru nedēļas nogali apmeklētājiem tiks piedāvātas arī citas izklaides, tostarp radošās darbnīcas, svētku tirdziņš.


Māra Upmane-Holšteine festivālu izbaudījusi veselos 3 piegājienos. Kopā ar meitiņu Ronju laternas apskatījušas dienas laikā, brīdī, kad tās tumsā iedegtas, kā arī bijušas festivāla pēdējās viešņas un sagaidījušas, kad laternas tiek izslēgtas. Savā Instagram kontā Māra atklāj: “Sagaidījām visas laternas iedegamies – arī pašas svarīgākās – flamingo! Un ar trešo pastaigas piegājienu pat sagaidījām , kad viss tiek izslēgts. Gandrīz pēdējo apmeklētāju statusā. Tik labi dažreiz arī atdalīt mazos. Puika mājās priecīgs, ka beidzot neviens neņem nost lego, un meitai nedalīta uzmanība, smaida kā maija saulīte!” Māra arī piebilst, ka abām bijusi sajūta, ka meitenes beidzot tikušas brīvsolī.

Reklāma
Reklāma


“Ķīniešu laternu festivāla vēsture sakņojas divus tūkstošus gadu senā pagātnē. Ierasti gigantiskās laternas tiek degtas, lai atzīmētu Jaunā gada sagaidīšanu. Ar laiku, izmantojot aizvien jaunas dizaina formas, tika radīti daudzi dažādi krāsaini tēli, festivāls iekaroja popularitāti arī citviet un savu aktualitāti nav zaudējis arī mūsdienās,” festivāla vēsturi aprakstīja Komarovska.


Pirms atgriešanās ikdienas darbu ritenī, Māra savā Instagram kontā atzina: “Cik forši, ka ir iespēja izbraukt, pavadīt vairāk laiku ar savējiem… Un vispār, tās lampas tiešām bija skaistas!”

Video:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.