Foto: LETA

Maijas Kovaļevskas labdarības koncerts palīdzēs astoņiem onkoloģiskajiem pacientiem 0

Pasaulslavenās latviešu operdziedātājas Maijas Kovaļevskas un labdarības organizācijas Ziedot.lv projektā “Sirds veltījums” klausītāji ziedojuši 11 959,10 eiro, kas sniegs palīdzību astoņiem onkoloģiskajiem pacientiem pretvēža zāļu iegādei, LA.lv pavēstīja koncerta rīkotāji.

Reklāma
Reklāma
Nāves dienā, 3., 9., 40. dienā un gada laikā: ko nedrīkst darīt pēc tuvinieka nāves 41
Kokteilis
Visas pēdas ved pie šī viena video… Krievijas šovbiznesā visi nostājušies pret Sedokovu, atklāj pietuvināta persona
TV24
Pēc 1. jūlija būs jāsāk maksāt iedzīvotājiem: AS “Augstspriegums tīkls” vadītājs atklāj, par cik procentiem dārgāki paliks mūsu rēķini
Lasīt citas ziņas

“Sabiedrības atbalsts onkoloģiskajiem slimniekiem ir ļoti svarīgs. Tikai kopā mēs varam būt spēcīgi un pārtikuši. Ne katrs par sevi. Ne tad, ja kādam ir grūti”, stāsta labdarības organizācijas Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Jau ziņots, ka labdarības koncertā “Sirds veltījums”, kurā piedalījās operdziedātāja Maija Kovaļevska, pasaulē atzīts Latvijas Nacionālās operas bass Krišjānis Norvelis, itāļu tenors – uzlecošā zvaigzne Riccardo Gatto, bet pie klavierēm koncertmeistare Jeļena Larina (Austrija). Koncerta režisors bija Uģis Brikmanis, producents Spartaks Leimanis, savukārt koncertu vadīja TV un raidījumu vadītājs un pasniedzējs Valdis Melderis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncerta pirmajā daļā tika atskaņota garīgā un latviešu kamermūzika, savukārt otrajā daļā – populārā opermūzika. Mākslinieki izpildīja L.Garūtas, J. Vītola, A. Kalniņa, J.S.Baha, Š.Guno, V.A. Mocarta, C.Franka, kā arī Dž.Verdi, Dž.Pučīni un P. Čaikovska radītos skaņdarbus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.