Mācīs jaunajiem vecākiem atgriezties darba tirgū 0

Eiropas Savienības (ES) mājā 14.martā notiks informatīvais pasākums “Jaunie vecāki atgriežas darbā”, kura laikā interesenti varēs uzzināt, kā labāk sagatavoties, lai varētu atgriezties darba tirgū pēc bērniņa ienākšanas ģimenē, aģentūrai BNS pavēstīja Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā preses un informācijas nodaļā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
TV24
Ieskicēta krievu karavīra – “briesmīgā pretekļa” – seja: “Tāds nogalina atbildīgi, tā ir slima biomasa!”
Kāpēc Putins pēkšņi izsludināja Lieldienu pamieru – vai Krievija tiešām vēlas izbeigt karu?
Lasīt citas ziņas

Seminārā psihoterapeite Sarmīte Frišfelde jaunajiem vecākiem stāstīs, kā ģimenei emocionāli sagatavoties, lai veiksmīgi atgrieztos darbā pēc bērna kopšanas atvaļinājuma. Savukārt Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas pārstāvis ieteiks, kam uzticēt bērna pieskatīšanu, kā izvēlēties un pārbaudīt auklītes, bērnudārzus un pieskatīšanas grupas.

Informatīvajā pasākumā būs iespēja uzzināt arī aktuālo informāciju par Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas iestādēm un domes sadarbības modeli ar privātajām pirmsskolas iestādēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt noslēgumā Latvijas Privāto pirmsskolu biedrības valdes priekšsēdētāja Daina Kājiņa jaunos vecākus iepazīstinās ar privātajām pirmsskolas iestādēm Latvijā un ieteiks, kā savam mazulim izvēlēties labāko bērnudārzu.

Informatīvajā seminārā jaunie vecāki aicināti piedalīties kopā ar bērniem ‒ ES mājas mākslas istabā ir iekārtots bērnu rotaļu stūrītis, kur mazie varēs droši zīmēt, krāsot un izzināt dažādas interesantas lietas. Kamēr vecāki klausīsies ekspertu ieteikumus, bērnus pieskatīt palīdzēs vecmāmiņas no biedrības “Rīgas aktīvo senioru apvienība” Vecmāmiņu kontaktbiržas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.