Publicitātes foto

“Lux Express” ieviesīs “sniega biļetes” 0

Ziemas mēnešos, janvārī un februārī, starptautiskais pasažieru pārvadātājs “Lux Express” ieviesīs īpašu “sniega biļeti”, proti, iespēju vieglo automašīnu vadītājiem sliktos laika apstākļos maršrutos Daugavpils–Birži, Birži–Rīga braukt ar autobusu bez maksas, uzrādot derīgu transportlīdzekļa tehnisko pasi.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Lasīt citas ziņas

Tā autovadītāji varēs aizvadīt ērtu un komfortablu braucienu autobusā, neapgrūtinot sevi ar auto vadīšanu sliktos laika apstākļos.

“Sniega biļetes” tikai īpaši sliktos laikapstākļos

CITI ŠOBRĪD LASA

“Īpašā “sniega biļete” ir ieviesta, domājot par autovadītāju drošību ziemas laikā, jo statistika un starptautiski pētījumi liecina, ka autobuss ir drošāks pārvietošanās līdzeklis nekā automašīna.

Publicitātes foto

Turklāt šis fakts vēl vairāk akcentējas sliktos laika apstākļos, kad ir sniegputenis, ceļi ir piesniguši, apledojuši un slideni. “sniega biļetes” stāsies spēkā tikai ļoti sliktos laika apstākļos.

Regulāri atjaunosim informāciju un mūsu mājaslapā informēsim savus klientus par dienām, kurās būs spēkā šīs biļetes,” norāda “Lux Express” Latvija valdes priekšsēdētājs Janno Ritsbergs.

Vairāki pētījumi liecina, ka autobuss ir drošāks pārvietošanās līdzeklis nekā personīgais auto. Viens no vērienīgākajiem ir Monreālas Universitātes 2013. gada pētījums, kurā apkopota autobusu un personīgo automašīnu negadījumu statistika desmit gadu griezumā.

Pētījuma dati liecina, ka autobuss ir drošāks pārvietošanās līdzeklis nekā automašīna, kur kopējais negadījumu risks ir četras reizes mazāks nekā vieglā auto vadītājiem vai pasažieriem.

Pētnieki tieši autobusu transportu min kā līdzekli, kas ļauj ievērojami mazināt kopējo satiksmes negadījumu skaitu un gūto traumu smagumu.

Paziņos dienu iepriekš

“Sniega biļetes” tiks izsludinātas līdzīgi kā Rīgā aktuālās “Puteņa biļetes”, kas motivē šoferus izmantot sabiedrisko transportu.

Reklāma
Reklāma

Proti, nelabvēlīgos laika apstākļos (intensīva snigšana, putenis, plūdi) tiek izsludināts paziņojums, vadoties pēc meteorologu prognozēm. Paziņojums tiek izsludināts līdz iepriekšējās dienas sešiem vakarā, lai autovadītāji var izplānot pārvietošanos nākamajā rītā. Šo iespēju var izmantot jebkura pilngadīga persona, uzrādot tehnisko pasi.

“Sniega biļete” tiks izsludināta dienu iepriekš “Lux Express” mājaslapā www.luxexpress.eu/daugavpils. Biļete būs derīga maršrutos Daugavpils–Birži, Birži–Rīga un Rīga–Birži, Birži–Daugavpils. Mājaslapā būs aprakstīti arī tās iegūšanas un lietošanas nosacījumi.

Maršrutos Daugavpils–Birži, Birži–Rīga katru dienu ir trīs reisi no Daugavpils un Rīgas ar atiešanas laiku plkst.7, plkst.12.30 un plkst.17.30.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.