Foto – Shutterstock

Lūk, kādā vecumā visvairāk krāpjas otrās pusītes! 0

Doma par to, ka tava otrā pusīte ir neuzticīga un iesaistās intīmās attiecībās ar kādu citu, ir emocionāli postoša.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
“Varbūt kāds pilsonis par to naudu māju uzcēla…” ļaudis diskutē, vai 150 000 eiro par “Dimdiņu” zīmola maiņu nav pārmaksāts
Lasīt citas ziņas

Tāpēc ir tikai dabiski, ka meklējam iezīmes un brīdinājuma signālus, lai nepieļautu to, ka mūs krāpj.

Jaunā pētījumā ir noskaidrots, kādi ir “bīstamākie” vecumi jeb, kuros vecumos tavai otrajai pusītei varētu būt vislielākā nosliece tevi krāpt. Lielbritānijā veiktā pētījuma rezultāti tika publicēti vietnē IllicitEncounters.com, un tiem ir arī zinātnisks pamatojums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunā pētījumā ir noskaidrots, ka cilvēki divreiz biežāk krāpj otrās pusītes “bīstamajā” 39 gadu vecumā, un pastāv lielāka iespējamība spert sānsoli arī kādas citas desmitgades nogalē, piemēram, 29 vai 49 gados.

Ņujorkas Universitātes un Kalifornijas Universitātes zinātnieki veica sešus pētījumus par pieaugušo uzvedību laikā, kad viņi tuvojas desmitgades nogalei, jeb vecumā, kas skaitliski beidzas ar 9 (29, 39, 49 gadu vecumā, u.tml.) Viena no pētījumu tēmām bija arī attiecības ārpus laulībām, un informācija tika iegūta no iepazīšanās portāliem, kuru lietotājiem ir it kā monogāmas attiecības.

Šajā interneta vietnē bija reģistrējušies 8 077 820 vīrieši, un viņu vidū 952 176 bija vecuma grupās, kas beidzas ar ciparu 9. Izrādījās, ka, salīdzinājumā ar citām vecuma grupām, šādu cilvēku bija par 18 % vairāk.

Izanalizējot visu sešu pētījumu rezultātus, tika noskaidrots, ka šajā vecuma grupā cilvēki pastiprināti uztraucas par novecošanu un domā par to, vai viņu dzīve ir pietiekoši jēgpilna.

Tāpēc arī varētu rasties uzvedības izmaiņas vai krīze, meklējot šo dzīves jēgu, un rezultātā cilvēks var izlemt arī par labu sānsolim.

Kopumā krāpšana ir joma, kuru ir diezgan grūti pētīt, jo ir jāatrod cilvēki, kas vēlētos piedalīties un sniegtu patiesu informāciju, turklāt krāpšana pati par sevi attiecībās tiek definēta dažādi.

Vietnes IllicitEncounters.com pētījums varētu arī nebūt pietiekoši labi pamatots, jo to finansiāli sponsorē pats uzņēmums, kā arī tajā izmantotās metodes nav pārbaudītas. Tā rezultāti varētu norādīt vien to, ka cilvēki, kas vēlas krāpt savas otrās pusītes, ne vienmēr sniedz patiesu informāciju par savu vecumu.

Reklāma
Reklāma

Universitāšu zinātnieki apkopoja informāciju par to, kā iepazīšanās portālu lietotāji varētu attiekties pret nepatiesa vecuma norādīšanu. Viņi palūdza lietotājiem iedomāties veidu, kā viņi varētu apmānīt otru cilvēku un likt noticēt norādītajam vecumam, kas ir pēc iespējas mazāks, taču nepārkāpj arī varbūtības robežas. Visbiežāk tika norādīts vecums, kura pēdējais cipars ir 5. Tātad 30 gadus vecs cilvēks, melojot par savu vecumu, visticamāk norādīs, ka viņam ir 25 nevis 29 gadi.

Kādā citā pētījumā, ko veica ASV Darba departaments, tika salīdzināts cilvēku ģimenes stāvoklis un atbildes uz jautājumiem par to, vai viņiem pēdējā gada laikā ir bijuši vairāki partneri. Visi, kas uz šo jautājumu atbildēja apstiprinoši, tika uzskatīti par neuzticīgiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.