LM veidos 15 anonīmus krīzes dzīvokļus, kuros paslēpties varmāku upuriem 2

Lelde Veinberga, TV24

Labklājības ministrija iesaistās izglītošanā, strādā ar krīzes situācijām, palīdz vardarbības upuriem, kā arī cenšas “pārmācīt” varmākas, atsaucoties uz sievietes slepkavību Jēkabpilī, ministrijas uzdevumus TV24 raidījumā “Dienas personība” skaidro labklājības ministre Evika Siliņa (JV).

Reklāma
Reklāma
Veselam
Gribi dzīvot ilgi un laimīgi? 10 ieteicamākie dārzeņi un augļi, kas veicinās garu mūžu
Kokteilis
11 bēru tradīcijas un noteikumi, kas jāievēro, lai godam pavadītu aizgājēju
Kokteilis
“Esmu mazliet šokā” – Jāņa Timmas draugs publicē saraksti, kas, viņaprāt, apstiprina faktu, ka viņam kāds “palīdzējis” aiziet no dzīves
Lasīt citas ziņas

“Par papildus pieprasītajiem naudas līdzekļiem mums būs 15 anonīmi krīzes dzīvokļi, kuros paslēpties upuriem. Man žēl, ka tā ir, ka jāslēpjas upurim, bet dažos gadījumos, kā Jēkabpilī, tas, iespējams, būtu palīdzējis, ja būtu bijusi iespēja patverties daudz ātrāk,” uzskata ministre.

E. Siliņa norāda, ka situācija, kas izraisīja sievietes brutālu nogalināšanu, ir drausmīga, ja notiek vajāšana un nav iespēja patverties no varmākas un valsts institūcijas nav bijušas spējīgas attiecīgi reaģēt. “Protams, mums ir krīzes tālruņi, bet es ceru, ka mēs visi, veidojot kopīgu izpratni par to, ka varmāka ir jāizolē, tā situācija arī mainīsies,” cer E. Siliņa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.