Foto – Juris Kalniņš

Līna Mūze: Man pietrūka drosmes, bet esmu laimīga, ka varu mest šķēpu 0

Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze šovasar nespēja izpildīt savu galveno mērķi – kvalificēties pasaules čempionātam Londonā un savā “Facebook” profilā ierakstījusi emocionālu vēstījumu.

Reklāma
Reklāma
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Lasīt citas ziņas

“Drosme – tās man pietrūka, lai aizbrauktu uz pasaules čempionātu. Tomēr varu teikt, ka atdevu visu, uz ko šobrīd esmu spējīga. Jo sāku visu no nulles.

26. jūlijā apritēs viens gads kopš ceļgala krustenisko saišu operācijas. Trīs mēnešus pēc tās nevarēju normāli paiet, pēc sešiem mēnešiem pirmo reizi skrēju, tad sāku lekt un veicu pirmos metienus ar šķēpu. Pēc desmit mēnešiem bija pirmās sacensības, kurās aizmetu 56 metrus, pēc tam pāris mačos pārsniedzu 59 metrus. Esmu par to lepna.

CITI ŠOBRĪD LASA

Esmu laimīga, ka varu mest šķēpu, tā ir mana kaislība! Es mīlu sportu! Tik daudziem cilvēkiem, kas man palīdzēja atkopties, jāpasaka paldies.

Pasaules čempionāts mani motivēja katru dienu strādāt astoņas stundas, lai atlabtu pēc ceļa traumas. Un tāpēc es to paveicu labi. Meklēšu jaunu motivāciju, lai cīnītos vēl atlikušajos sezonas mačos.”

24 gadus vecās šķēpmetējas sezonas labākais rezultāts ir 59,79 metri, bet pasaules čempionāta normatīvs, ko varēja izpildīt līdz šodienai – 61,40 metri.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.