Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.
Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.
Foto: Timurs Subhankulovs

“Lietuva un Igaunija rūpējās par sevi, mēs paļāvāmies uz Krieviju,” Dombrovskis neziņā, kā valsts spēs izmaksāt pensijas 0

Atveseļošanās plāns tika pieteikts, mēs esam saņēmuši pirmo naudu – 237 miljonus eiro, bet tas lielā mērā bija balstīts uz būvniecību, uz to nozari, kur šobrīd varētu būt diezgan lielas problēmas, saistībā ar sankcijām pret Krieviju, un nav pārliecības, ka tās tiks atceltas arī tad, kad karš Ukrainā beigsies.

Reklāma
Reklāma

Ko iesākt, vai jāpārraksta visi plāni?

Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Lasīt citas ziņas

“Tagad mūsu tautsaimniecībā pēdējo 30 gadu laikā no sākuma bija ļoti izlutināta ar to, ka mēs, salīdzinot ar Lietuvu un Igauniju, sadarbojāmies ar Krieviju.

Bija Krievijas gan preču, gan dabas resursu, naudas tranzīts, kas kādus 20 gadus deva iespēju dzīvot diezgan labi,” TV24 raidījumā “Ziņu top” komentāru sniedz Vjačeslavs Dombrovskis, 13.Saeimas deputāts (frakcijām nepiederošs), bijušais ekonomikas un izglītības un zinātnes ministrs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr Lietuva un Igaunija veidoja savas kompetences citās jomās – IT, rūpniecībā.

“Tagad mēs esam situācijā, kur visiem skaidrs, kas notiks ar tranzītu, eksports 2 miljardu vērtībā uz Krieviju nebūs, nemaz nerunājam par naudas tranzītu.

Mums nav bijuši nekādi ieguldījumi izglītībā un zinātnē, kā tad iesim uz priekšu? Kā maksāsim pensijas? Kā nepieļausim cilvēku aizbraukšanu, tie visi ir aktuāli jautājumi, no kuriem šobrīd uzmanība novērsta, jo Ukrainā notiek karš,” politiķis jautā.

Viņš turpina, sakot, ka Ukraina uzvarēs, paies laiks un mēs atgriezīsimies pie mūsu svarīgākajiem jautājumiem.

“Mūsu valdība aizņemas ļoti daudz naudas. Mūsu valsts ārējais parāds šīs valdības valdīšanas laikā pieauga no 10 līdz 18 miljardiem eiro, bet nekādas kvalitatīvas, strukturālas izmaiņas tautsaimniecībā nav notikušas,” bijušais ekonomikas un izglītības un zinātnes ministrs teic.

SAISTĪTIE RAKSTI