Lietotu mantu ēna – bijušo īpašnieku enerģija. To var attīrīt, bet neguli mirēja gultā! 9
Samainīsi drēbes, samainīsi likteni!
Iegādājoties lietotu apģērbu, mēbeles, automašīnu vai rotaslietas, visbiežāk neko nezinām par to iepriekšējo īpašnieku: kāda bijusi viņa dzīve, ko darījis un domājis, vai nav mocījusi kāda kaite. Pastāv viedoklis, ka ikviena lieta, kas iepriekš piederējusi citam, nes līdzi šā cilvēka enerģiju, kas var būt gan laba, gan slikta. Vai tā var kaitēt jaunajam īpašniekam? Kā lietotās mantas attīrīt, stāsta dziedniece Vita Cipruse.
Daudzi iepērkas tā dēvētajās humpalās, jo tur var atrast interesantu un kvalitatīvu apģērbu, ko nenāksies ieraudzīt mugurā teju katram otrajam pretimnācējam, turklāt par šīm pērlēm nav jātērē milzu nauda. Vai iepirkties lietoto apģērbu veikalos tiešām ir bīstami?
“Izvēloties lietotas drēbes un citas preces, cilvēkus no negatīvas enerģijas bieži pasargā intuīcija. Kādēļ taciņa pa pļavu vai mežu nekad neiet taisni, bet līkloču? Jo cilvēki un dzīvnieki intuitīvi apiet vietas ar negatīvu enerģiju. Līdzīgi ir ar drēbēm. Veikalā katru
skaistu apģērba gabalu taču nenesam uz pielaikošanas kabīni. Tikai to, kuru, paņemot rokās, ir sajūta: tas ir manējais! Intuitīvi parasti izvēlamies drēbes ar līdzīgu enerģētiku. Var, protams, gadīties paņemt arī apģērba gabalu ar negatīvu enerģiju. Tas visbiežāk ir stāsts par drēbēm, kuras uzvelk tikai dažas reizes, bet pēc tam iemet skapī un aizmirst – cilvēks tajās nejūtas labi. Ir apģērbi, kuros veicas, un ir tādi, kuros viss aiziet šķērsām,” stāsta dziedniece.
“Taču negatīva enerģija var būt arī jaunām drēbēm, jo tās veikalā vai tirgū pielaiko daudzi. Katrs tajā brīdī kaut ko domā un jūt, kāds ir nomākts vai noraizējies. Visi atstāj enerģētiskus nospiedumus. Reizēm jauns apģērbs pat var nodarīt lielāku kaitējumu nekā lietots, kuram ilgstoši bijis viens īpašnieks. Ja apģērbu darinājusi šuvēja, tas nes arī viņas enerģiju. Iedomājieties, cik stundu viņa to šuvusi un domājusi visādas domas. Varbūt viņa slikti jutusies, kaut kas sāpējis. Iespējams, šujot sastrīdējusies ar vīru, dusmojusies, kliegusi uz viņu. Klients uzvelk šādu apģērbu un it kā bez iemesla kļūst saērcināts.”
Vita Cipruse atklāj – izmantojot maģiju, līdz ar apģērbu citam var atdot slimību, neveiksmes, pat likteni.
“Nekad neaizdodiet savas drēbes! Atceros klienti, kurai savulaik dzīvē bija viss, vīrs nedzēra, bērni dzima. Taču kaimiņos ievācās cita sieviete, kuras vīrs bija dzērājs, viņiem nebija bērnu. Abas sadraudzējās. Šī sieviete manai klientei palūdza uz svinībām aizdot kleitu, pēc tam atdeva atpakaļ, un viņu dzīves it kā samainījās vietām. Protams, tur bija iesaistīta maģija, bez tās likteņu samainīšana nevar notikt!”
Taču lietoto apģērbu bodēs dziedniece lielu bīstamību neredz. “Humānās palīdzības veikalos nonāk drēbes, ko ziedojuši ārzemnieki. Diez vai slikti cilvēki nodarbojas ar labdarību. Nabadzīgs, dzīves sists cilvēks pats savu vienīgo jaku nonēsā līdz caurumiem. Drēbes parasti ziedo tie, kuri dzīvē labi iekārtojušies un var atļauties dot citiem. Ir liela nozīme, ar kādām domām un emocijām cilvēks apģērbu ir atdevis. Droši vien visbiežāk tā ir vēlme palīdzēt, tādēļ diez vai tur ir kāda negatīva enerģija. Neredzu neko sliktu arī, ja humpalās pērk zīdaiņu un mazu bērnu drēbes. Viņi tik ātri izaug, ka vienkārši nepagūst tās novalkāt.”