Ko nedrīkst turēt mājās? 5
1. Vecas, novalkātas čības nav labi turēt savā mājoklī – tās piesaista negatīvu enerģiju. Ja čības saplīst, tās vajag žigli aizvākt no dzīvesvietas.
2. Nav ieteicams turēt arī saplēstu, nederīgu apģērbu. Vienmēr izvērtējiet vecus apavus un apģērbu pēc principa – vai jūs to vēl valkāsiet vai nē. Ja nevalkāsiet, metiet ārā.
3. Trauki, kuriem ir plaisas, skrambas, izsisti robi, nolūzušas osiņas, izjauc pārtikas enerģiju, padarot to kaitīgu cilvēka veselībai. Lai cik ļoti jums patiktu kāds trauks, bet, ja tam ir kāda plaisa vai cits defekts, šāds trauks ir jāizmet. Šķīvis simbolizē ģimeni. Trauku defekti norāda uz iespējamām problēmām attiecībās.
4. Dzīvie augi, kuri ložņā pa visu sienu, nevar atrasties mājas iekšpusē. Vijīgie augi piesaista dažnedažādas slimības. Ja šāds augs atrodas ārpusē pie mājas sienas, tas ir ļoti labi – šāds augs no ārpuses aizsargā māju. Savukārt savā dzīvesvietā vijīgos augus var audzēt uz apli, aptinot tos apkārt apļveida drātij.
5. Bīstami mājās turēt ir meldrus. Izkaltēti tie piesaista nelaimes, slimības un pat nāvi. Līdzīgas nepatikšanas var radīt arī spalvu zāle, ja ar to rotās istabas. Tā simbolizē atraitnību. Tajā pašā laikā mājā var turēt citus sausos ziedus, kuri lielākoties visi pārstrādā negatīvo enerģiju, aizsargājot mājas iemītniekus no slimībām.
6. Nav vēlams mājās audzēt arī atraitnītes, jo tās ir tradicionālas kapu puķes.
7. Skuju zariņus vāzē var turēt tikai ap Jaungada svētkiem. Pārējā gada laikā tos turēt nevajag, jo tā ir slikta zīme.
8. Uzdāvinātu palmu nekad nenesiet savā mājā – tas ir uz lielu nelaimi. Savukārt begonijas ir simbols ģimenes labklājībai, tās vienmēr palīdzēs līdzsvarot situāciju.