Gribējis lielāku noteikšanu 8
Dzīvokļu īpašnieku biedrības valdes loceklis Ivo Jirgens man teic, ka šādi Trijeca apgalvojumi ir nepatiesi. Kopsapulcē, kurā viņš pats piedalījies un kurā lēmuši par turpmāko ēkas apsaimniekošanu, bijis dzīvokļu īpašnieku vairākums un tās pieņemtie lēmumi ir likumīgi. Bet Trijecs, kuram ēkā tolaik piederējuši 33 dzīvokļi, nezin kāpēc uzskatījis, ka viņam ir lielāka teikšana par visiem ar nama uzturēšanu saistītajiem lēmumiem.
“Trijeca k-gs apgalvo, ka savu ēkas daļu viņš apsaimniekojot pats, tāpēc citiem viņam nekas neesot jāmaksā. Taču patiesībā biedrība ir tā, kas gādā gan par siltummezglu un citu komunikāciju apkopi un remontu, gan par citiem ar ēkas apsaimniekošanu saistītajiem pakalpojumiem. Kaut arī no kopējās ēkas platības 8474,2 kvadrātmetriem Trijecam pieder 2240,8 kvadrātmetri, viņš nav maksājis neko un viņa dēļ arī izveidojušies šie milzu parādi,” saka Jānis Klūga.
Biedrības valdes pārstāvji pieļauj, ka šajā gadiem ilgušajā strīdā liela loma ir Trijeca dzīvesbiedrei Martai Zeilei-Trijecai, kas Ogrē strādā par zvērinātu notāri un smalki pārzina likumus.
“Pirms pieciem gadiem Trijeca k-gam ar Ogres rajona tiesas lēmumu atzīta maksātnespēja. Ja nevar maksāt, tad parādu segšanai dzīvokļi būtu atsavināmi. Bet tie joprojām pieder viņam. Kā tas iespējams?!” brīnās Diāna Āboliņa-Šetlere.