Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Fotolia

Ļaundari īpašumā iekļuvuši, izsitot logu: no privātmājas nozog naudu un ieroci 0

Vakar Smiltenes novada Palsmanes pagastā no kāda īpašuma nozagti 650 eiro un gāzes pistole, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Visticamākais scenārijs – uzbrukums Suvalku koridoram: brīdina, ka kaujas operācija pret NATO varētu sākties jau 2027. gadā
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Lasīt citas ziņas
Ļaundari īpašumā iekļuvuši, izsitot loga rūti.

Par notikušo sākts kriminālprocess, kā arī tiek skaidroti notikušā apstākļi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt šonakt Valmierā, Avotu un Stacijas ielu krustojumā, kāda nenoskaidrota persona uzbrukusi kādam vīrietim un atņēmusi naudu un mobilo telefonu.

Mote stāstīja, ka cietušajam no mugurpuses iesists pa galvu un vīrietis saļimis.

Pamostoties no bezsamaņas, viņš konstatējis, ka no kabatas nozagi 13 eiro un mobilais telefons. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē.

Policija ir aizturējusi iespējamo vainīgo personu, un izmeklēšana turpinās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.