Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Latviju no rietumiem šķērso liela un spēcīga aukstā atmosfēras fronte 1

Pirmdien stiprākais lietus Latvijā gaidāms no rīta Kurzemē un dienas pirmajā pusē vietām valsts centrālajā daļā, īpaši Vidzemes ziemeļrietumos, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Nozīmīgs pavērsiens! Ukraina piekrīt tūlītējam 30 dienu pamieram. “Es ceru, ka Krievija tam piekritīs,” komentē Tramps 104
Veselam
“Sāpes skalā no 1-10 bija uz apmēram 15,” pazīstamais fotogrāfs Valts Kleins pēc traumas piedzīvojis necilvēcīgu attieksmi slimnīcā 12
Visu labu, Ļeņin! Somijas muzejs sper vēsturisku soli, reaģējot uz mainīgajām attiecībām ar Krieviju
Lasīt citas ziņas

Nokrišņu daudzums vietām var sasniegt 20 milimetrus. Stiprs lietus iespējams arī no negaisa mākoņiem pēcpusdienā un vakarā Latgales dienvidos. Kaut nelieli nokrišņi gaidāmi visā valstī, diena būs pārsvarā apmākusies.

Austrumu novados pastiprināsies dienvidu vējš, piekrastē – ziemeļu vējš. Gaidāmas brāzmas līdz 15-19 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kurzemē diena būs krietni vēsāka nekā nakts – gaisa temperatūra pazemināsies līdz +4..+7 grādiem. Maksimālā gaisa temperatūra Austrumlatvijā būs +14..+19 grādi, Latgales dienvidos iespējams vēl par dažiem grādiem siltāks laiks.

Rīgā dienas pirmajā pusē gaidāms lietus, kas var būt stiprs, vēlāk brīžiem nedaudz līs. Pēcpusdienā un vakarā ziemeļu, ziemeļrietumu vējš brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 17 metriem sekundē. Gaisa temperatūra pazemināsies no +13 līdz +5 grādiem.

Latviju no rietumiem šķērso liela un spēcīga aukstā atmosfēras fronte. Gaisa spiediens 748-752 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.