Latvijas zelta rezerve stabila 0

Latvija pēc zelta rezervju apmēra šomēnes saglabājusi 74. vietu pasaulē, liecina Pasaules zelta padomes jaunākais pārskats, kura pamatā ir Starptautiskā valūtas fonda statistikas dati.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 31
“LR4 vadība ir pelnījusi, ka tā tiek atlaista.” Latvija svin “Oskaru”, bet Latvijas Radio 4 informācija krievu valodā šokē sabiedrību 21
10 labākie produkti, ko ēst pirms alkohola lietošanas
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar tiem Latvijas zelta rezervju apmērs pašlaik ir 7,7 tonnas, un tas ir lielākais Baltijas valstu vidū. Lietuva ierindojusies 82. vietā pasaulē – tās zelta rezervju apmērs bija 5,8 tonnas. Igaunija nav pasaulē simts lielāko zelta rezervju turētāju skaitā. Pirmo vietu pasaulē saglabā ASV – to īpašumā ir 8100 tonnu šā dārgmetāla.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.