Publicitātes foto

Latvijas paviljonu Venēcijas mākslas biennālē apmeklējuši jau vairāk kā 20 000 viesu 0

Kopš oficiālās atklāšanas 10. maijā līdz jūlijam, Latvijas paviljons “Saules Suns” 58. Venēcijas mākslas biennālē ir pulcējis vairāk kā 20 000 apmeklētāju. Šis ir augstākais paviljona apmeklējums kopš 1999. gada, kad Latvija pirmo reizi ņēma dalību prestižajā mākslas izstādē. Venēcijas bienāles apmeklētājiem Latvijas paviljons būs pieejams līdz 24. novembrim, bet jau nākamā gada sākumā izstādi būs iespējams apskatīt Rīgā.

Reklāma
Reklāma
Piecas spēcīgas senās civilizācijas, kas pazuda bez pēdām: kas ar tām notika?
Veselam
Smird kā sesks: 8 produkti, kuru lietošana uzturā var izraisīt nelāgu ķermeņa aromātu 30
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Latvijas paviljonu Venēcijas mākslas biennālē veidoja māksliniece Daiga Grantiņa, sadarbojoties ar kuratoriem Ingu Lāci un Valentīnu Klimašausku.

Par izstādes “Saules Suns” vadmotīviem kalpo gaismas un vienlaicības tēmas, kas instalācijā atsedz ainavu ar vairākiem centriem, veidotu ap vairākām saulēm, vairākiem gaismas avotiem, kuru stari savā ceļā šķērso dažādus materiālus un formas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Venēcijas mākslas biennāle ir vērienīgākā un prestižākā mākslas izstāde pasaulē, kas tiek rīkota reizi divos gados.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.