Foto: Timurs Sibhankulovs/Latvijas avīze

“Latvijas gāze” no 1.jūlija norēķinu veikšanai vairs nepiedāvās “Swedbank” kontu 28

AS “Latvijas gāze” no 2024.gada 1.jūlija mainīs norēķinu rekvizītus, un norēķiniem vairs nebūs pieejams “Swedbank” konts, liecina informācija “Latvijas gāzes” mājaslapā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
6 rīta ieradumi, kas slepeni veicina svara pieaugumu: izvairies no tiem!
Operācijai narkozē var būt arī šāda blakne – svešvalodas sindroms. Ar to sasirdzis kāds 17 gadus vecs zēns
VIDEO. Ja šķiet, ka Rīgas sabiedriskajā esi redzējis visu, šis video liks to apšaubīt
Lasīt citas ziņas
Turpmāk būs pieejami līdz šim esošie “SEB bankas”, “Luminor Bank” un bankas “Citadele” norēķinu konti.

LETA jau rakstīja, ka “Latvijas gāzes” (LG) koncerna neto apgrozījums pērn bija 159,819 miljoni eiro, kas ir 4,4 reizes mazāk nekā 2022.gadā, kad dabasgāzes cenas piedzīvoja milzu kāpumu, kā arī uzņēmums cieta 56,911 miljonu eiro zaudējumus pretstatā peļņai gadu iepriekš.

CITI ŠOBRĪD LASA

LG lielākie akcionāri ir Krievijas “Gazprom” (34%), “Rietumu banka” (28,97%), Vācijas kompānija “Uniper Ruhrgas International GmbH” (18,26%) un SIA “Itera Latvija (16%).

Jau ziņots, ka LG valdes locekļiem Aigaram Kalvītim, Elitai Dreimanei un Egīlam Lapsalim piederošā SIA “Energy Investments” iegādājās 28,97% LG akciju no “Marguerite Gas II”, bet, lai gūtu līdzekļus nākamajiem akciju iegādes posmiem, “Energy Investments” šīs akcijas ar atpakaļpirkuma tiesībām atsavināja “Rietumu Bankai” kā finansētājam. Finanšu instrumenta atsavinājuma līgums paredz atpirkuma nosacījumus trīs gadu laika periodam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.