Foto: Pexels

VIDEO. Vairākās vietās novērots pērkona negaiss, naktī Kurzemē reģistrēti vairāk nekā simts zibens uzplaiksnījumu 8

Pirmdienas rītā daudzviet Latvijā – lielākoties valsts centrālajā daļā – īslaicīgi līst, vietām nokrišņi ir intensīvi, liecina meteoroloģiskā informācija.

Reklāma
Reklāma
Krievija pārgājusi uz nāvējošāku kara taktiku. Tas rada reālu draudu NATO 74
Kokteilis
“Mans ideāls! Mēs precamies.” Magone izraudzījusies jaunu kavalieri
Kokteilis
8 latviešiem pilnīgi normāli ieradumi, kas ārzemniekiem šķiet dīvaini. Tēja un medus ārstē visas kaites! 29
Lasīt citas ziņas

Laika ziņu vīrs Toms Bricis sociālajā medijā “X” vēsta: “Pagājušajā naktī daudzviet Kurzemē bijis negaiss, fiksētas vairāk nekā 100 zibens izlāžu.”

Debesis pārsvarā mākoņainas. Pūš lēns austrumu, dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra +1..+6 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sniega sega valsts lielākajā daļā ir nokususi, dažviet austrumos tā saglabājas, Alūksnes novērojumu stacijā vēl ir deviņi centimetri sniega.

Rīgā brīžiem līst, pūš dienvidaustrumu vējš trīs metri sekundē, gaisa temperatūra +5 grādi.

Maksimālā gaisa temperatūra svētdien Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no +4,3 grādiem Rēzeknē līdz +9,8 grādiem Kolkā.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 25.februārī bija +22..+23 grādi Spānijā, Grieķijā un Kiprā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz pirmdienu -22 grādi kalnos Norvēģijas dienvidos un -25 grādi Krievijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.