Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

Latvijā 58% strādājošo darba devējs apmaksā veselības apdrošināšanu 0

Latvijā 58% strādājošo darba devējs apmaksā veselības apdrošināšanu, liecina personāla atlases kompānijas “WorkingDay Latvia” ikgadējā pētījuma “Iekārotākais darba devējs” dati.

Reklāma
Reklāma
Bez drastiskām diētām un brīnumtabletēm – metodes, kas tiešām strādā:11 dabīgi veidi, kā mazināt vēdera taukus 36
Rīgas ielās parādījušās automašīnas, kurām uz stiklu tīrītājiem uzmaukti polietelēna maisiņi. Kāpēc?
Maska tēvs izpļāpājas, atklājot, kāpēc viņa ģimene un Īlons tik ļoti mīl Putinu
Lasīt citas ziņas

Tostarp visvairāk apdrošināto darbinieku ir finanšu, kā arī informācijas tehnoloģiju (IT) un telekomunikāciju jomās – pa 71%, seko tieslietas – 68%, kā arī ražošana un valsts/budžeta iestādes – pa 66%. Savukārt pēdējā vietā ir celtniecība un nekustamais īpašums – 26%. Darba devēja apmaksāta veselības apdrošināšanas polise ir 60% sieviešu un 56% vīriešu.

“Veselības apdrošināšana vēl nesenā pagātnē bija īpašs bonuss, ko darba devējs piedāvāja, lai piesaistītu savam uzņēmumam labākos speciālistus. Tomēr mūsdienās tas jau no motivējošā faktora ir pārtapis par higiēnisko, kad darbinieki to sāk uztvert par pašsaprotamu un, ja darba devējs nepiedāvā veselības apdrošināšanu, tas uzņēmumā nodarbinātos padara atvērtākus pret darba piedāvājumiem no konkurējošiem uzņēmumiem,” sacīja “WorkingDay Latvia” mārketinga direktors Māris Silinieks.

Pētījumā piedalījās 1588 respondenti.

CITI ŠOBRĪD LASA

“WorkingDay Latvia” ir personāla atlases un darbinieku nomas uzņēmums.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.