Publicitātes foto

“Latvian Voices” izsludina papildkoncertu 7. oktobrī 0

Vokālā grupa “Latvian Voices” aicina uz jaunu koncertprogrammu “Sudrabs”, šī gada 6. oktobrī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Papildkoncerts – 7. oktobrī plkst. 18.00. Sudrabs kā briedums un sudrabs kā vienkāršība – tas raksturo šo koncertprogrammu.

Reklāma
Reklāma
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Kokteilis
Izceļas pamatīgs kašķis! Magones mājās ierodas “inspekcija”, kas pārbauda sanitārās prasības vannas istabā
FOTO. Gaismā nākusi dāvana, ar ko Putins slepus pārsteidzis Trampu
Lasīt citas ziņas

“Sudrabs ir ļoti daudzpusīgs materiāls. Tam tiek piedēvēta spēja attīrīt, kā arī spēja
uzglabāt enerģētisko informāciju. Varbūt tieši tādēļ sudrabs bieži tiek saistīts ar cilvēka
emocionālo un garīgo briedumu? Katrā ziņā ir interesanti, ka mēs kā grupa vienprātīgi
sajutām sudrabu kā simbolu savai šī brīža muzikālajai identitāti” stāsta grupas dalībnieces.

Koncertprogrammā ir iekļautas vairākas “Latvian Voices” radītas oriģināldziesmas, kuru stāstos tiek izdziedātas dažādas sudraba nokrāsas. Neatņemama koncerta sastāvdaļa būs arī latviešu un citu tautu folkmūzikas melodijas grupas dalībnieču veidotos aranžējumos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncertā “Sudrabs” klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Meitenes izpildīs līdz šim pasaulē un Latvijā atzītas populārās mūzikas melodijas, kā piemēram “Piekūns skrien debesīs” (“Jauns Mēness”), “True Colors” (Fils Kolinss) kā arī daudzas citas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.