“Tet” logotipā nosaukums būs ar mazo burtu.
“Tet” logotipā nosaukums būs ar mazo burtu.
Publicitātes foto

“Lattelecom” kļūst par “Tet” 0

Pirmdien, 1. aprīlī, “Lattelecom” darbiniekiem diez vai prāts nesīsies uz jokiem – ar šo datumu uzņēmums oficiāli tiks pārdēvēts par “Tet”. Sāksies gan veikalu “pārzīmološana”, kas aizņems visu aprīli, gan bezmaksas “Wi-Fi” tīklu un mājaslapu pārsaukšana.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kādu iespaidu tu par sevi radi? Šis attēls palīdzēs tev to noskaidrot
“Baidens nolēmis skaisti aiziet no dzīves, paņemot sev līdzi ievērojamu daļu cilvēces.” Medvedevs biedē ar Trešo pasaules karu
TV24
“Laikam par to nevaru stāstīt, bet…” Rajevs atklāj iepriekš nedzirdētu informāciju par Rinkēviča un Trampa telefonsarunu
Lasīt citas ziņas

No nākamās nedēļas arī klientu komunikācija nu būs nevis ar “Lattelecom”, bet ar “Tet”. Aprīlī būs arī jauna “Tet” mājaslapa, kura galvenokārt būs būvēta viedtālruņu lietotājiem – tā būs pavisam citāda no līdzšinējās, tās izstrādē piedalījušies apmēram 1100 “Tet” klientu.

Rēķinu apmaksā un pakalpojumu sniegšanā nekas nemainīsies – jauni līgumi jāpārslēdz nebūs, nekādi nosacījumi vai līguma numuri nemainīsies. Vienīgi, kā norādīja uzņēmuma komercdirektors Gusts Muzikants, klientiem būtu vēlams, maksājot rēķinu, nomainīt pārskaitījuma saņēmēja nosaukumu no SIA “Lattelecom” uz SIA “Tet”. Tomēr, pat ja par to aizmirsīs, maksājums adresātu sasniegs un klienti no tā necietīs, solīja Muzikants.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kādi vēl jaunumi gaidāmi? Robotizētā Anete, kura jau teju pusotru gadu uzņēmuma mājaslapā konsultē klientus, ar laiku varētu iemācīties arī runāt un klausīties, ne tikai lasīt un atbildēt rakstiski. Ierīču piegādē vai bojājumu pieteikšanā arī gaidāmas izmaiņas – vairs nebūs jāzvana, pietiks ar bojājuma pieteikšanu mājaslapā vai lietotnē, tostarp sev vēlamā pakalpojuma saņemšanas laika noteikšanu.

Tiešsaistē varēs sekot līdzi arī, piemēram, meistara atrašanās vietai. Tāpat plānots ieviest risinājumu, kas ļaus identificēt un novērst problēmas tīklā vai “Wi-Fi” rūterī, pirms vēl tās iestājušās un klients tās pamanījis.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis sacīja, ka kompānijai bija jāmainās, jo kardināli gadu laikā mainījies tās bizness. 2003. gadā balss pakalpojumi “Lattelecom” apgrozījumā bija 145 miljoni eiro. Šodien, neskatoties uz to, ka uzņēmuma apgrozījums ir pieaudzis, balss pakalpojumu daļa apgrozījumā ir sarukusi līdz 12 miljoniem.

Šobrīd apmēram 10% no “Tet” apgrozījuma veido eksports un šo skaitli tuvāko gadu laikā plānots saglabāt. Eiropā “Tet” būvē optiskos tīklus (piemēram, Vācijā), nodrošina drošības pakalpojumus, izstrādā programmatūru un veic vairākus citus pakalpojumus.

Pērnruden, kad “Lattelecom” paziņoja par plāniem mainīt nosaukumu uz “tet”, “LA” izteica izbrīnu, ka uzņēmums gatavojas ignorēt latviešu valodas likumus, ka nosaukumi tiek rakstīti ar lielo burtu. Tomēr tagad “Lattelecom” prezentējis “Tet” ar lielo burtu. J. Gulbis “LA” vakar sacīja, ka “Tet” ar lielo T ir loģisks un gramatiski pareizs risinājums. Tomēr uzņēmuma logotipā nosaukums būs ar mazo burtu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.